Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt a legmegalázóbb...

Mi volt a legmegalázóbb élményetek az iskolában?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok, hányadikba jártatok? Nemet is írjatok légyszi

2021. okt. 7. 21:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Eszméletlen feledékeny vagyok, és nagyon gyakran megesett hogy elfelejtkeztem arról hogy melyik órán hol is ülök pontosan, elfelejtettem hogy megírtam-e már egy adott dolgozatot, vagy hogy kikkel vagyok egy csoportban, néhány osztálytársam neve stb. Digitális oktatás után meg sokkal nagyobb volt a káosz, ott végleg elfelejtettem mindent kb. :D

Ez nálam teljesen mindennapos dolog volt/még mindig az, meg folyamatosan azon stresszelek hogy az osztálytársaim ne nézzenek idiótának ezek miatt. Szellemileg tényleg nincs velem semmi probléma, normálisnak tartom magam, csak nagyon hamar és könnyen felejtek el dolgokat.

Mondjuk azóta rájöttem arra hogy ha leírok magamnak mindent, nagyon részletesen akkor az ilyen beégések is könnyebben elkerülhetőek.

2021. okt. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
90 - évek, 8.osztalyos búcsú diszkó, ballagás előtt. Sztreccs miniszoknya volt rajtam, táncoltam, az egyik fiú mögém állt, és hirtelen felrántotta a szoknyám, mindenki látta a bugyim. Égtem rendesen.
2021. okt. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Már nem emlékszem pontosan miért, de jó hangosan a suli udvaron elkiáltottam, hogy "a faszt". Épp akkor jött ki az irodából az a tanár, akitől a legjobban féltem mindig, mer ha egyszer valakire ráállt, amikor csak lehetősége volt porig alázta. Odajött hozzám, az egész társaságot körém csődítette, és kérdezgetni kezdett, hogy "az mi?", "neked azzal mi dolgod?". Persze mindenki dőlt a röhögéstől. Még most is lesütöm a szemem, ha rágondolok XD
2021. okt. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Két osztálytársam lefogott és erőből könyökkel, meg ököllel nyomták a combomat. Az egyik mögül órán bosszúból kihúztam a széket, aztán lehuppant a földre. Felküldtek az igazgatóhoz, bőgtem. 1983 körül. 48f
2021. okt. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!