Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Érettségi, és ballagás után...

Érettségi, és ballagás után az osztálynaplókkal és az érettségi vizsgabizonyítványokkal mi lesz? Elkérhetem emlékbe? :)

Figyelt kérdés

Gondolom mivel már nem aktuális, nem a tanáriban lesz a polcon... kidobják, vagy bekerül egy raktárba, elküldik valahová, stb.?


Beugrott, hogy milyen jó emlék lenne... el lehet kérni valakitől? :)


2021. okt. 8. 19:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
"nem adják ki" - Ez mégis mit jelent, egy páncélszekrényben van, és egy megszállott tanár a nap 24 órájában őrzi? :)
2021. okt. 9. 19:47
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem, irattárban van, azt hiszem öt évig.
2021. okt. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer betelt az ellenőrzőm. Amikor egy újabb intőt kaptam, akkor már egy vadi új ellenőrzőt hozott az ofő, a régi nemvolt nála. Megkérdeztem, hogy megkaphatom-e a régit emlékbe és azt mondta, nem tehetem el, mert hivatalos iratnak számít.


Ha az ellenőrzőt nem adják oda az egykori tulajdonosának, valószínűleg egy osztálynaplót,amiben másoknak a személyes adatai vannak pláne nem fogják kiadni.

2021. okt. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!