Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy visszahúzódó, nagyon...

Egy visszahúzódó, nagyon szótlan fiatalból miért nem szedik ki legalább a tanárai, hogy van-e valami problémája?

Figyelt kérdés

Én is ilyen voltam, voltak is családi problémáim, de senki nem kérdezte.

Erről a hírről jutott eszembe:

[link]


2021. okt. 14. 10:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
70%

Lehet kegyetlen leszek, de az öngyilkosság egy egyéni döntés. Nem hibáztatható érte senki.


Bár bennem azért ott van, hogy ilyen beteg társadalomban, magamat is beleértve (van önkritikám:P) nem csodálom, hogy sokan inkább lépnek innen.


Szeptember elején a 16 éves srác felköti magát az erdőben, most október 11-én egy 16 éves lány metro elé ugrik Pesten, egy napra rá egy fiatal 15 éves lány kiugrik a 4-ikről Kaposváron. BORZASZTÓ!!! Ja, és rengeteg olyan eset van, amiről nem írnak....

Mi csak a töredékéről hallunk.


Ez amúgy nem a pokol, ahol élünk?



(Nekem pont egy éve volt egy nagyon durva szerelmi bánatom. Mindenki rólam beszélt, hogy milyen gusztustalan, nyomorék vagyok. A kutyának sem kellenék stb stb. Már ott tartottam, hogy kimegyek külföldre, ahol kinyírom magam, és eltűnök, de volt bennem annyi, hogy nem tehetek ilyet a szüleimmel, mert beleőrültek volna a fájdalomba, ez sajnos tuti. Az életet választottam inkább. Továbbra is hallgatnom kellett, hogy a környéken mindenféle rakás sz*rnak elhord mindenki. Aztán hihetetlen, de minden MEGSZŰNT. Semmire nem reagáltam, így megunták.:) Egyszerűen annyian voltak ellenem, hogy inkább a csendet választottam. Ezek a "zaklatók szerencsére nem az osztálytársaim voltak, mert ott szerintem nem bírtam volna ki.

Ezek a nyomorultak felnőtt emberek voltak!!! Részletekre nem térek ki, mert nem a téma tárgya.


Most lelkileg teljesen megerősödtem, új életet kezdtem és tényleg a legmélyebb posvány sz*rból jöttem ki. Nem vagyunk egyedül emberek!!! A világon ebben a pillanatban is rengetegen szenvednek, küzdenek, de az idő úgyis a jó embert igazolja! (Én még hiszek azért a szeretetben, engem az gyógyított meg. A gyűlöletre majdnem rámentem. Akik ártottak nekem, azok nézzenek tükörbe és aludjanak jól....No comment.)

2021. okt. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Nálam a rossz életkörülmények annyit értek el, hogy valószínű, egész életemben csak a nyugalmat, meg a békét fogom keresni.

Ilyen, hogy karrier, család, célok, előrelépések.....valahogy nem érdekelnek.

Csak a nyugalom, csend, béke.

Köszönöm mindenkinek, aki írt, és megosztotta a történeteit.

2021. okt. 14. 16:47
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

"Ez amúgy nem a pokol, ahol élünk?"

nyolcmilliárd embertársadból minimum hét sokkal inkább pokolra hajazó körülmények közt él

2021. okt. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
#23 Sajnos igen.:/
2021. okt. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!