Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Máshol is ennyien ellógják a...

Máshol is ennyien ellógják a testnevelés órát? (nem öltöznek át)

Figyelt kérdés

Általában a lányok.

Úgy értem, hogy kb. szerintem a lányok 80%-a általában ellógja, meg az egyik fiú osztálytársam. Felmentést kérnek minden kis problémára.


2021. okt. 16. 14:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nálunk is ez van (Budapesti gimi)
2021. okt. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem világ életembe elég fasisztoid tesitanáraim voltak, náluk nem nagyon tudtál megjátsznai ilyet.
2021. okt. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Pedig ez a tanár se egyszerű, ha valaki olyan.
2021. okt. 16. 14:31
 4/15 anonim ***** válasza:
97%

Nálunk is ez volt anno, 2007 és 2012 között, egyházi gimnáziumban. Hetedik óta oda jártam, "kiskamaszként" még átöltöztünk, de "nagy gimnazistákként" már nem. :D


Pedig szerintem igen fontos lenne a mozgás, mert aki nem sportol egyesületnél, nem is biztos, hogy fontosnak tartja és esetleg máshol se fog.

Viszont a mostani oktatási rendszerben rettenetesen rosszul csinálják a tesit.

2021. okt. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
Az a baj sok tesi tanár pofára osztályoz, ami érdekes, hogy amikor elkezdtem a sport karrierem minden fekvőtámaszt stb. megcsináltam neki 3 mas, ha nem jártam be az órájára 4 est adott, előtte mindig 5-ös voltam, pedig általános iskolában nem tudtam még fekvőtámaszt se csinálna. Szóval kitudja, lehet a jobb jegyér lógják el.
2021. okt. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%
Én is ellógtam, ha csak tehettem a középiskolában és egyetemen is.
2021. okt. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
A csajok mindig ellógták nálunk is. Mindig volt valami bajuk, amikre hivatkozva kihagyták, pár személyt kivéve.
2021. okt. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk a tanár is próbálta ellógni, de igyekeztem eszébe juttatni a kötelességét.
2021. okt. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Én is ezt csináltam. :) Kerestem magamnak egy kis sarkot és próbáltam nem leizzadni. Megalázó is volt, nem is tudtam utána rendesen tisztálkodni, ami az én problémás, érzékeny bőrömnek nem is tett jót (kiütött az izzadtság, ha sokat állt rajtam) és mire bemelegítettem, majdhogynem nyújthattam is le, anélkül meg tudod ki fog edzeni...



Meg kellett az energia a délutáni normális edzésemre, mert lehet, hogy praktikus okokból napközben egy lusta tetü voltam, de nem velem van a baj, ha egész általánosban úsztam és versenyeztem, az érettségi után nem sokkal pedig félmaratont futottam. >:)

2021. okt. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is rendszeresen ellógtam, mert utáltam a tesit. A felmérések egy átlag ember számára nevetségesen nehezek voltak, ha fiúként ötöst akartál kapni, mert mind feltételezte, hogy alapból sportoló vagy. Arra nem volt elég a tesi, hogy edzésként funkcionáljon és feljődj, sportosabb legyél, de arra igen, hogy a felmérések során szenvedj és folyamatos kudarcélményeid legyenek.


Az utolsó tanítási hét végén egyébként magamtól elkezdtem sportolni és leadtam a 10 kg feleslegemet nyár közepére. Szóval nem ez nem szimplán a lustaságról szólt részemről. Borzalmas a mostani rendszer.


25/F

2021. okt. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!