Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Máshol is ennyien ellógják a...

Máshol is ennyien ellógják a testnevelés órát? (nem öltöznek át)

Figyelt kérdés

Általában a lányok.

Úgy értem, hogy kb. szerintem a lányok 80%-a általában ellógja, meg az egyik fiú osztálytársam. Felmentést kérnek minden kis problémára.


2021. okt. 16. 14:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy rákfenéje a tesi oktatásnak, hogy be van szúrva két óra közé, nemhogy tisztálkodni, de átöltözni sincs elég hely, idő, van egy zsebkendőnyi terület és az osztálytársad veséjébe könyökölve öltözhetsz, aztán rohanhatsz matek tz-re, enni, inni, pisilni előtte vagy utána vagy nincs lehetőség, vagy választhatsz egyet a háromból jó esetben. Normális országokban délutáni edzés van, nem 45 perc az egész, amikor sem nyújtani, sem rendesen bemelegíteni nem tudsz. Persze, hogy aki teheti, felmenteti magát, amikor csak tudja. Még a sportoló is. A másik gyöngyszem, hogy véletlenül sem gyakorolhatod azt a sportot, amit te szeretnél, hanem van szekrényugrás, meg hasonlók, meg az a labdajáték, amiben a tesitanárod mint sportoló nem tudott kiteljesedni, de szereti. Most gimiről beszélek, egy általános iskolás persze, ismerkedjen meg a mozgásformákkal, de egy gimis hadd döntse már el, hogy ő mondjuk kondizni akar, labdát meg nem akar látni többet közelről.
2021. okt. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is ellógtam. Nem tartottam fairnek az egész osztályzást. A 183 centis gyereknek meg nekem 157 centivel ugyanazt a távot kell megugranunk? Na persze.
2021. okt. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Jaah. Mindenhol szokas. En csak a focit logtam el altalaba mert utalom, de nemigazan ertem miert kellene tesizgetni mikor par orara ra megyek a sajat edzesemre.. csak hatraltat..
2021. okt. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%
Egyetemen majd azt se fogjátok tudni, hogy néz ki a tornatanár. :D
2021. okt. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk minden órán volt névsorolvasás és a lányok sorra mondták be a panaszaikat, ki ezért, ki azért nem akart tesizni. Egy ideig szinte bármilyen indokkal megúszták a tesit, de amikor a tanárnak elege lett, akkor eléggé bekeményített és elég szigorú stílusra váltott. Utolsó pillanatokban volt, de még így is emlékezetesre sikeredett.
2021. okt. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!