Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmenjek osztálytalálkozóra?

Elmenjek osztálytalálkozóra?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársam, akivel még mindig tartom a kapcsolatot elmondta nekem, hogy osztálytalálkozó lesz hamarosan és meghívott rá.


Engem az általános iskolában mindig azzal piszkáltak, hogy milyen hülye meg rossz tanuló vagyok, mert mindig a számítógép előtt ültem és játszottam. Az okosak elmentek elit gimnáziumokba én meg egy szakközépbe. Ott összeszedtem magam, lettek barátaim, elmentem egyetemre, most egy gyárban dolgozok mérnökként. Van saját házam, autóm, barátnőm, az okosok közül pedig van olyan, aki bolti eladóként dolgozik, van aki irodán, van kocsmáros is. Nem tudom hogy elmenjek-e, mert biztos nem érezném magam jól közöttük.



2021. nov. 13. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Én pl. sohasem mentem.

Nem vagyok kíváncsi egy csomó -kérkedő-, vadidegen emberre.

A felét meg sem ismerném...

2021. nov. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem éreznéd jól magad akkor ne menj. Rendben, meghívtak, de vissza lehet utasítani. Muszályságból meg szerintem felesleges menni, mert ígyis-úgyis azt várnád hogy mikor szabadulsz el tőlük.
2021. nov. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Én biztosan nem mennék el. Isten ments.
2021. nov. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék, aki fontos, azzal tartom a kapcsolatot
2021. nov. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha kellemetlen emlékeket ébreszt benned, ne menj el. Én például csak akkor mennék el ha a 40 fős osztályunk fele, akikkel jóba voltam, csak ők jönnének. De hát ez nem választás kerdese. Tehát merlegelj a jó és rossz érzések, emlékek között. Ha megvan a "súlypont" dönts aszerint.
2021. nov. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Mindenképpen elmennék! A sok nagypofájú nem mer elmenni!
2021. nov. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%

Ha tényleg nem voltál velük jóban, nincsenek kedves emlékeid róluk, akkor ne menj. Teljesen felesleges olyanokkal találkozni akikre az ember nem kíváncsi.

Ennek az osztálytalálkozósdinak az a lényege, hogy ha volt egy kellemes közösség, jó élményekkel, hiába megszakadt már a kapcsolat, de szeretettel gondolnak az emberek egymásra, akkor itt megtudhatod mi lett velük, jó érzés újra látni a másikat stb.

Ha ez nincs meg akkor nem érdemes időt és energiát pazarolni rá, én nem mennék.

2021. nov. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésből az jön le, hogy szeretnéd megmutatni mire jutottál stb, ha ez a cél akkor nyugodtan :)
2021. nov. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%

Miért mennél el ilyen emberi hulladékokhoz?

Én pont ezért vagyok fent álnéven fb-n, nehogy megkeressen akármelyik a régiek közül. 4en voltunk fiúk, majdnem 20 lány mellett. Rémálom. Egyik fogyatékosabb, mint a másik.

2021. nov. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pedig mekkora baromság egy ilyen... Rég volt, elmúlt, ki a faxom emlékszik még, ami akkoriban volt?
2021. nov. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!