Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az rossz, ha egyetemen én...

Az rossz, ha egyetemen én szeretek mások által felesleges tölteléktantárgyaknak tartott órákra is bejárni? Amiket mások előszeretettel ellógnak ha lehet

Figyelt kérdés
Én mindenre szeretek bejárni, szeretek oda járni, többiek meg maximum csak a fontos, szakmai tantárgyakra, vagy még azokra se. Rossz a hozzáállásom az egyetemhez?
2021. nov. 17. 06:16
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
A tiéd jó
2021. nov. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az? Az egyetem egy szolgáltatás, amiért ilyen vagy olyan módon fizetsz. Logikus, hogy a saját igényeidnek megfelelő tudást és élményt vedd ki belőle reális kereteken belül. Másoknak meg másak az igényei és aszerint cselekednek. Élni a lehetőséggel nem ciki.
2021. nov. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Járjál csak be. Ami nálunk töltelék volt, arra más szakosok jártak, sosem ismertem volna meg őket másképpen.
2021. nov. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%
Ja valóban rossz, hogy művelődésre vágysz egy olyan intézményben, aminek ez a célja
2021. nov. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy rossz

Jól teszed

2021. nov. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem egy ilyen tárgy indított el azon a karrierúton, amit igazán szeretek. Szerettem az első szakom is, de nem volt az igazi. Viszont ez a tárgy felnyitotta a szemem és megtapasztalhattam általa, hogy milyen az igazi flow-élmény
2021. nov. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem rossz. Amúgy én a töltelék tárgyakra azért nem jártam be, mert általában 20 körül voltak a tantárgyaim száma, pénteken a egyetemi órákon sunyiban már a hétfőre és keddre készültem, írtam a leckét, írtam össze az anyagot amit bemagolok, szóval, ahonnan lehetett, lógtam.


Az olyan tárgyaknál, ahol volt katalógus ahol más beírt engem vagy nem volt katalógus, és amúgy is egy vizsga volt csak a vége, a jegyzetek meg fent voltak a neten amiket más megosztott én simán ellógtam.


A másik meg, hogy engem a legtöbb ált.köt hidegen hagyott. Amikor gólya voltam, akkor még mindenhova bejárkáltam, jegyzeteltem, dehát vagyhalál unalmasan adta elő a tanár az anyagot, vagy engem nem érdekelt vagy a tanár hadart és nem tudtam jegyzetelni.

2021. nov. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem rossz, azt csinálsz, amit akarsz.

Én olyat is csináltam, hogy ha volt két óra között egy szabad üresjáratom és nem volt nálam tanulni való, vagy épp nem kellett semmiből készülni, beültem egy tök random előadóba és meghallgattam az előadást :D

2021. nov. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!