Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak szerintem visszataszító...

Csak szerintem visszataszító hogyha állandóan káromkodnak a fiúk?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többször kapok el beszélgetésfoszlányokat iskolai folyosón, utcán, stb. és eléggé elkeserít, hogy szinte minden tizenéves srác minden második mondatában legalább 3 g*ci, b***dmeg vagy k**va van. Velem lenne a gond?

17L



2021. nov. 26. 19:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

#9

Férfi vagyok. Csak akkor káromkodok, ha feldühítenek. NEM attól leszünk nagy valakik, hogy orrba-szájba káromkodunk, vandálkodunk és miegyéb. Mindezt nemtől függetlenül.

2021. dec. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%

Régen is ugyanígy káromkodtak az emberek. Ha elmész egy építkezés mellett ugyanúgy hallod hogy a munkások minden második szava trágár. A szülőkön is sok minden múlik, szerintetek egy gyerek hol szokik rá ezekre? Persze nem feltétlen otthon, de ha a szüleid gyakran beszélnek csúnyán akkor rád is rád ragadhat. (*persze nem feltétlen*).

Ha kiskorodtól kezdve azt hallod itthon hogy természetes a csúnya beszéd és senkit sem zavar akkor téged miért zavrna hogy te magad is csúnyán beszélsz?

Nem a mi generációnk kezdte el a csúnya beszédet, mi folytatjuk azt ami el lett kezdve.


Persze, a Budapesti Hős utcai lakosok biztosan kifejezetten jót éreznek amikor káromkodnak és hasonló társaik, de szerintem a többség nem azért káromkodik hogy "nagymenő" legyen ahogy azt elöttem írták. Hanem mert hozzá van szokva ehhez a beszédstílushoz.


Persze, a kérdésben leírt példa nekem sem imponál, de nem zavar. Akik így beszélnek azokkal nem állok szóba, továbbmegyek az utcán.

Ha pedig szinte minden tizenéves srác szájából ezt hallod akkor elég rossz környékeken járhatsz mert ez egyáltalán nincsen így, vannak osztálytársaim, ők is használnak trágár szavakat de nem orba szájba amikor csak lehet.


Lehet velem van a baj, de ha az utcán hallom hogy valaki csúnyán beszél, akkor fogom magam és tovább megyek oda ahova eredetileg is terveztem és nem keseredek el, ahogy te írtad.


16L

2021. dec. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
82%

Elég csak megnézni hogy mondjuk manapság milyen zenéket hallgatnak?Mr.Busta meg a jó isten tudja kik.Ezeknek a szövegei is eléggé káromkodós.Ez olyan méllyen bele van ágyazva már az emberekbe,hogy csodálkoznák is ha valaki b@zdmeg helyett azt mondaná teringettét.:D

Amúgy szerintem nem olyan nagy gond ha valaki káromkodik.Nem attól lesz valki rossz,vagy jó ember hogy sokat káromkodik.De ha tényleg minden második szava az,akkor sanszos hogy kicsit alacsony az IQ-ja.

2022. jún. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
82%
"Ha még egyszer ilyen csúnyán beszélsz, úgy pofánb*szlak, hogy nyekkensz. Megértetted? Na tűnés a p*csába!"
2022. jún. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!