Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan mondjam el a lánynak,...

Hogyan mondjam el a lánynak, hogy mégsem akarok a szalagavatón táncolni?

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy október végétől eddig csak 1 tánc próbán tudtam eddig részt venni, annyit hiányoztam, annyi dolog közbejött, volt hogy a párom hiányzott stb. Most pedig covidos vagyok, és legközelebb csak januárban megyek vissza iskolába, onnantól meg már csak egy hónap a szalagavató. Ehhez képest az osztálytársaim minden pénteken jártak táncpróbára, én nagyon le vagyok maradva hozzájuk képest. Ezért inkább mégsem táncolnék, de félek, hogy a páromat rossz helyzetbe hozom, hogy így "ott hagyom".

Szerintetek hogy mondjam el a lánynak, hogy mégsem akarok táncolni? Ti haragudnátok rám?


2021. dec. 12. 20:48
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi se tudtunk tancolni kitizgat 🤣 berugtunk elotte ugyis ugyh mind1 is volt. De ha annyira zavar akkor mond el neki a frankot 🤷‍♂️
2021. dec. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Csalódott lesz, mert számít rád. Én nem keringőztem szalagavatón, mert sokkal többen voltunk a suliban lányok, és külsős sem volt, aki beszállt volna, így csak az osztálytáncban vettem részt. Viszont általános iskolában ugyanígy cserbenhagytak nyolcadikban, én végig készültem, kifizettük a ruhabérlést is már, amikor lemondta a srác, végül az a lány állt be helyette fiúnak öltözve, aki betanította a koreográfiát, de haragudtam a srácra.
2021. dec. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
94%
Ritka bunkó kis pöc* vagy.
2021. dec. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
90%
Akkor legalább az igazat mond neki, hogy tele a gatya :D
2021. dec. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Csak az utolsó kérdésedre tudok válaszolni: k*rvára haragudnék, hogy miért ilyenkor jut eszedbe ha eleve nem akartál táncolni.
2021. dec. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
92%

Hú, de szerencsétlen önző emberi lény vagy. Kit érdekel, hogy izgulsz? Az emberek izgulnak, de azért elmennek állásinterjúra, egyetemi előadást tartanak 60 ember előtt, kipróbálják a korcsolyát tömegben stb. Már azért is baromi mérges lettem volna, hogy sose jössz próbálni, betegségen kívül nincs más indok, hogy lemond, mert az embernek csak 1 szallagavatója van, sok ember alkalmazkodik a tánctanár idejéhez és nem fordítva. Ha meg olyan nagyon izgulsz, akkor november elején kellett volna szólnod, nem most, amikor alig van esélye mást találni.

Hogy a kérdésre is válaszoljak így mondd el: "ne haragudj, a következőkért, de nem szeretnék táncolni, mert gyáva és önző vagyok. Sajnálom, hogy nem szóltam hamarabb. Segítek keresni valakit, aki be tud ugrani helyettem, végig kérdezem a többi osztályt, hogy ne te szívj miattam".

2021. dec. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
81%
Valószínűleg borzasztóan össze fogod törni a lány szívét és napokig sírni fog miatta, nem beszélve, hogy milyen érzés lesz neki az egész szalagavató. Nem fog párt találni szinte fix, én ennél jóval hamarabb alig tudtam találni magamnak anno, iszonyatosan nehéz külsőst behozni. Egy igazi gyáva, önző alak vagy, egyáltalán nincs a fejedben, hogy a tetteidnek milyen következményei vannak. Hamarosan felnőtt leszel, egyetemre mész. Mit gondolsz ott nem lesznek olyan kihívások, ami miatt izgulni fogsz? Szedd össze magad, nyeld le és táncolj.
2021. dec. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
12%
hívd fel és mond el neki, hogy ennyi gyakorlás mellett nem szeretnél már fellépni, keressen mást
2021. dec. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Végül is mi lett?
2021. dec. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Sikerült lemondani, azt mondta a lány semmi gond, és hogy tud mást akivel táncolhat.
2021. dec. 24. 18:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!