Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért olyan nagy kérés a...

Miért olyan nagy kérés a szobatársaim felé, hogy a hűtőben lévő BONTATLAN cuccaimat ne nyissák ki szó nélkül?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem fogják fel. És nem azzal van a baj, hogy beleesznek a kajámba, mert tényleg nem, nagyon szívesen megosztom bárkivel, és ez kölcsönösen működik. De azért ennek van egy határa. Én az elején mondtam, hogy ami nincs felbontva, azt ne kezdjék már meg kérdés nélkül, mondván, hogy úgyis igent mondok, ha majd visszaérek. Erre mi történik a héten? Az egyik hétfőn felbontja a májkrémem, ami ilyen félkilós... Mondom, oké, nem baj, elfogy a héten. Erre bmeg a másik ma meg a tejemet bontja fel... És baszki utólag szól róla... Én nem szeretném leordítani, elküldeni a halál faszára, de baszki, várhatott volna fél órát, amíg visszaérek. És nem tudok megcsinálni hét elején egy nagy bevásárlást, mert valaki kérdés nélkül belemászik a kajámba, én meg hiaba csinálnám azt, hogy eszem az egyiket először, a másikat meg majd utána, esetleg majd kövihéteb, mert elállna, ha nem lenne felbontva az a szájbatekert doboz... Nem lehet, bmeg, mert nem tud várni fél órát, hogy megkérdezze, mert olyan kbaszott sürgős a bontatlan cuccaimba beleenni.

Saját hűtőt nem vihetek be, hogy abba zárjam, kis zárható dobozra nincs hely.


Most komolyan én kérek túl sokat? Mi a megoldás?


2022. jan. 12. 17:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Egy nagy hűtő van, szobánként pici zárható résszel. Oda nem fél be akkora doboz, aminek lenne is értelme, akkor meg már pont ugyanott vagyok, hogy nem tudok nagybevásárolni, mert nem férne be egy kis részén belüli kis dobozba a cucc
2022. jan. 14. 19:24
 12/14 NTBS ***** válasza:
Kérd el az árát! Leszoknak róla egy-kettő.
2022. máj. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Leordítanám a fejüket. Ez gyakorlatilag lopás.

Azért csinálják meg veled, kérdező, mert tudják, hogy úgyse csinálsz cirkuszt. Pofátlan, undorító férgek.


Utolsó tanéved? Ha nem, én szólnék a kollégium igazgatójának, hogy jövőre, ha egy mód van rá, másokkal rakjon egy szobába, mert a jelenlegiekkel ilyen gondok vannak.

2022. máj. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Koleszos lopás nem fog elmúlni, bármit teszel. Ha nagybevásárlást csinálsz, ez lesz. Koleszon kívül vegyél ételt és csak annyit, amennyit aznap megeszel. Most majd jöhetsz azzal, hogy de úgy drága, akkor válasszál, a másik opció, hogy belezabálnak. Alkalmazkodj, ha koleszban kell laknod, nem tehetsz ellene.
2022. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!