Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek ilyen visszahúzódó?

Figyelt kérdés

Az iskolában nem szeretek senkivel sem beszélni, mindig zavarba jövök, izgulok már akkor is, ha kérdeznek valamit.

Vannak az iskolában kanapék, ahova az osztálytársaim leszoktak ülni. Néha én is leülök, de ha oda megyek, akkor elkezdek szorongani, félek, hogy kiröhögnek, mit gondolnak rólam, ezért egyből elmegyek a középpontból, vagy vissza a terembe, ahol ilyenkor általában rajtam kívül csak ketten vannak. Ha a tanár kérdez valamit, és tudom rá a választ, akkor sem merek rá válaszolni, mert félek, hogy elrontom és kiröhögnek, mit gondolnak rólam. Nincsenek barátaim sem. Mit csináljak, hogy megváltozzak?

(Fiú)


2022. jan. 12. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem tojd le a többieket. Régen én is ilyen voltam. Mindegy mit mondasz. Önbizalom első körben a megszolalas, köszönés. Mondj valamit azt röhögjenek rajtad.
2022. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Régebben én is hasonló voltam. Annyit tudok ajánlani, keress valakit aki vagy hasonlít rád, vagy küld feléd valami pozitív jelzést és kezdj el vele beszélgetni. Vagy ha azt nem, olvass Percy Jacksont!
2022. jan. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!