Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Akik voltak osztálytalálkozón,...

Akik voltak osztálytalálkozón, milyen meglepő információkat hallottatok?

Figyelt kérdés
például valaki nagyon lecsúszott akiről nem gondoltátok volna, vagy valakinek nagyon bejött az élet, amit szintén nem gondoltatok volna 10-20 éve, vagy akárcsak bármi furcsaság. Halllottatok olyat, amit alig akartatok elhinni?

2022. márc. 3. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk még nem volt, de érdekes lesz.


Még csak 5 éve vagyunk külön, de már ezek történtek:

-Egyik lány országos szépségversenyen 2. lett. TV-ben is rengeteget volt elvileg.


-Egyik lány transzférfi lett. Tehát nőből váltott férfiva.


-Egyik fiú leugrott egy toronyból, de túlélte.


-Egyik fiú osztálytársam esélyes volt, hogy kajakos oplimpikon lesz, mert egy csomó európai és amerikai versenyt megnyert végül nem lett az, de felvállalta, hogy meleg. Nyílván mindenkit letíltott 3-4 lány osztálytársunkon kívül, hogy ez ne derüljön ki. Szerintem ez elég gáz, senki sem ítélte volna el.


-Lett DJ, Búvároktató és pár válallkozó eddig.


Szóval nagyon érdekes lesz ha valaha is lesz osztálytali.

2022. márc. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Mindenki jobban áll, mint én. Csak én dolgozok gyárban, a többiek komolyabb állásokban dolgoznak. Van akinek olaszországban van étterme, a másik az nagyon magas szintre jutott az államaparátusban, megint másik a balcsin valami szállodát igazgat, stb. Igaz, nem jött el mindenki, lehet, azok lecsúsztak.
2022. márc. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A legmeglepőbb a "meghalt" vagy a "drogfüggő" volt.
2022. márc. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!