Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csajok ti miből állapítjátok...

Csajok ti miből állapítjátok meg hogy pl egy osztályon bellül fizikailag melyikőtök mennyire erős?

Figyelt kérdés

Most tételezzük fel hogy hasonló alkatú csajokról van szó.

Honnan tudjátok felmérni hogy melyik csaj mennyire erős a többiekhez képest? (pl Ki tudna kit megverni.)



2022. márc. 5. 23:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Illetve pasik, ti meg tudnátok saccolni melyik lány erősebb a másiknál?
2022. márc. 5. 23:27
 2/11 anonim ***** válasza:
Meg soha életemben nem jutott eszembe ezen gondolkozni. El fogok merengeni rajta... 😂😂
2022. márc. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Azt ne feledd ha valaki küzdősportol, akkor tőle nagyobbat is leápol. Így ezért külsőre nem feltétlenül lehet megállapítáni. Akinek nagyobb a test tömege az általában előnyben van.
2022. márc. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Általában a szélesebb vállú, széles keretű (-nem túlsúly) lányok erősebbek, de persze ha nem végez semmilyen sportot, nem feltétlen. A szkander pl egész jó mérő, ha bunyózni nem akartok.

Tapasztalatból mondom, én csak tisztességesen tesiztem régebben, 170 centi vagyok, jó nagy vállakkal, nem igazán végeztem más megerőltető fizikai dolgot, és még a kézis lányok nagyrészét is lenyomtam régebben :D Ugyanez volt az osztálytársam is.

2022. márc. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
De most nem szkanderban kell lenyomni a másikat hanem bunyóban. Aki nem tanult ütni(ökölvívást) az általában csak csápol. Ez a lányokra pedig fokozottan igaz. Tipikus csaj bunyo a karmolás csápolás egy más hajának megtépése. Ennek nem sok értelme van.
2022. márc. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5

Ez igaz a fiúkra is, most nem az a kérdés hogy Mike Tyson boksztudásával rendelkező csajok kiütik e a hétköznapi csajokat.

Hanem hogy átlagos csajokról honnan lehet felmérni hogy egymáshoz képest pl ki az erősebb vagy melyik verné el a másikat?

És hidd el be tudnak durvúlni a lányok.

2022. márc. 5. 23:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Csajbunyó
2022. márc. 6. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Shaddark ***** válasza:

"Hanem hogy átlagos csajokról honnan lehet felmérni hogy egymáshoz képest pl ki az erősebb vagy melyik verné el a másikat?"

?

A verekedés pont ugyanolyan mint bármi más szakma, szaktudás és gyakorlat, és persze az akaraterő dönti el ki nyer, nem az hogy ki mennyire erős.

Ha egyik sem ért hozzá akkor igen, de egy bokszolót vagy harcművészt nem fogsz legyőzni mert erősebb vagy :)

Az erő egy skill a sok közül. Nyilván számít de csak annyira mint a többi, a gyorsaság, elszántság, technikai tudás, reflexek.

2022. márc. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mondom neki én is de nem érti meg. Kérdező ha te mondjuk 70kilo vagy és van egy éves box tudásod és keményen edzésben vagy akkor nyugodtan kiállhatsz egy 90kilos átlag emberrel. Nincs rá 100% garancia hogy te nyersz, mert több tényező is szerepet játszik, de jelentős előnnyel indulsz.
2022. márc. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom amúgy, nekünk barátnőimmel eszünkbe sem jutott soha ez a kérdés, hogy összemérjük az erőinket. Ha találkozunk, általában nem ez a téma. :D
2022. márc. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!