Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Honnan derül ki egy óra...

Honnan derül ki egy óra fizikailag melyik teremben van ha nulla infó van erről a neptunban?

Figyelt kérdés

Itt a kép a tárgyról:


[link]


Tól-ig oké na de HOL? van 120 terme a kampusznak.

Másik meg ha online lesz, akkor erre nem kéne lenni utalásnak? Zoom? Teams? Vagy hogy?


2020. szept. 18. 13:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2020. szept. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

és megadod a tanár mobilszámát is??

hétpecsétes titokként őrzik senki se tudja mailekre nem válaszol sőt a legutolsó mailre már "mailbox over quota" hát tudjuk ez mit jelent

2020. szept. 18. 14:21
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz bemenni a tanszékre megkérdezni? Oda írni emailt? Csoporttársat megkérdezni, hátha más többet tud?
2020. szept. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egy külön weboldalon volt ez feltöltve, ott tudtál rákeresni a tárgy kódjára és az dobta ki hogy helyileg hol van az óra.

Szaktársak, felsőbb évesek honnan szokták megtudni?

2020. szept. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

"ott tudtál rákeresni a tárgy kódjára és az dobta ki hogy helyileg hol van az óra."


Akkor neptunban minek van órarend? Eddig ott volt minden épület emelet terem.

mióta bejött ez az online szarság azóta van ez.

2020. szept. 18. 14:27
 6/14 A kérdező kommentje:

"Nem tudsz bemenni a tanszékre megkérdezni?"


Nem. Zárva. Az is csak online elérhető. Covid.

2020. szept. 18. 14:27
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha zárva van az egyetem, akkor online lesz az óra is, nem? Akkor miért fontos, hogy fizikailag hol lesz?


"Akkor neptunban minek van órarend?"

Hidd el, ez számunkra is rejtély volt éveken keresztül. :))

2020. szept. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
6 Azért írtam, hogy ha nem tudsz, akkor írj emailt. Minden tanszéken van illetékes, aki Neptun problémákkal is tud segíteni. Egyébként ha be van zárva a tanszék, akkor valószínűleg jelenléti oktatás sem lesz nálatok.
2020. szept. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"Ha zárva van az egyetem, akkor online lesz az óra is, nem? Akkor miért fontos, hogy fizikailag hol lesz?"


Nincs zárva. Hibrid. Büfébe menni nem lehet, de 200 fős előadáson részt venni azt lehet. Tanulmányira menni nem lehet stb

2020. szept. 18. 14:32
 10/14 anonim ***** válasza:
Szabd érdeklődni ez melyik egyetem? Mert a 200 fős jelenléti előadás elég hihetetlen, ez sehol nincs így(ezek szerint csak nálatok) . Ott sem, ahol hibrid oktatás van.
2020. szept. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!