Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Már nagyon idegesít ez a fiú....

Már nagyon idegesít ez a fiú. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 12.-es lány vagyok és egyik évfolyamtársam már kilencedik óta szerelmes belém. Ezzel még nincs nagy gond, viszont muszáj volt már letiltanom, mert nem ért a szép szóból és perverz üzeneteket küldözgetett. De ezzel nem lett megoldva, mert kamufiókról írogat nekem és iskolában sem hagy békén. Mit tehetnék, hogy megértse, én nem szeretem? Már konkrétan zaklat.


18L



2022. márc. 10. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Szólj a szüleidnek és az iskolában a tanároknak is. Nálunk is volt egy hasonló helyzet (igaz az 20 éve volt), ott későn szólt a lány és egyszer majdnem megütötte a srác egy sokadik visszautasítás után.
2022. márc. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%

Lakóhelyileg illetékes jogi segítségnyújtó osztály.


Ez már bőven belefér a szexuális zaklatás fogalmába, sőt ki is meríti azt. Akár a rendőrségnek is jelentheted. Védd meg a becsületedet!


Szerintem nemi eltévelyedésben szenvedhet, aberrált személyiség. Mániákus, ha ezt nem tudja abbahagyni sok év óta.


Én egy kicsivel nehezebb helyzetben vagyok nálad középkorúan, engem egy ügyvéd ismerősöm "kóstolgat" egy kicsit néha.


De aztán szépen "rápirítok" óvatosan és akkor nyugi van egy ideig, viszonylag normálisan viselkedik. (Együtt dolgozunk bizonyos értelemben.)


Sajnos nőként néha nem annyira könnyű az életünk. Úriember nagyon kevés van, de ugye ez a XXI. század...

2022. márc. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Utolső negyvenes nyanyaként örülnöd kellene, hogy még rádnéz valaki.
2022. márc. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Le kell ordítani, hogy ki a fasznak képzeli magat, nehezen fogja fel, hogy nem az nem?
2022. márc. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Muszaj lesz, ha meg akarsz szabadulni
2022. márc. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2022. márc. 10. 13:31
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Egyes vagyok. Nagyon szívesen. Remélem tudtam segíteni.
2022. márc. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Shaddark ***** válasza:
97%

Nálunk Borsodban ilyenkor egy baráti társaságnak, fivérnek... szoktak szólni a lányok. Kis "baráti csevej" és rendben mennek tovább a dolgok utána.


Ezért is van annyi perverz szerintem, nagyon sokat változtak az emberek. Nem képesek kiállni sem magukért sem másokért.

- Vagy én vagyok nagyon primitív a mai világhoz már?

2022. márc. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Én is voltam ilyen helyzetben, hogy már zaklatott a fiú. Én konkrétan sírva rohantam az osztályfőnökömhöz, aki jól leoltotta a fiút, hogyha nem hagy békén, kap egy igazgatói intőt. Hatott, azután felém se mert nézni.
2022. márc. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
75%

rendőrség...

ha van rá több bizonyítékod, komolyan vesznek.

1. a facebookon írt, s letiltotad.

2. állfiókos üzenetek.(ezt még ne tilts le, mutasd fel)

3. videózd le h az iskolában is zaklat.


12 éves, ezért enyhébb büntetés jár. de távolságtartásit is kaphat.

legalább érettebnek és okosnak tarthatnak a többiek s senki nem fog packázni veled.


sajnos az én első zaklatóm 23 évesen volt, s akkor nem jelentettem. azóta sok volt.

aztán betelt a pohár 25 évesen s minden ilyet feljelenek.

mindig hangfelvételizek s videózok.

2022. márc. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!