Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kezdek valamit érezni az...

Kezdek valamit érezni az egyik tanárom iránt. Hogy állítsam le ezt az érzést?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy esélytelen, és nem helyes, annak ellenére, hogy csak szűk hat év van köztük, tudomásom szerint nincs párja (avagy közösségi oldalon nem találtam erre utaló jelet), plusz amúgy is pár hónap és végzek.

Viszont én nem akarok bajt senkiek, és jó lenne már most lelőni magamban ezt az érzés.


Mit javasoltok?


2022. márc. 13. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2022. márc. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
19.
2022. márc. 13. 22:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű, ismerkedj másokkal.
2022. márc. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Folyamatosan ezt csinálom. Ismerkedem társkeresőn (gyakorin nem, még mielőtt bárki is... :D), a barátaim másik baráti társaságaiban is el vagyok az új emberekkel, de semmi.
2022. márc. 13. 22:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire tetszik, akkor meg várd meg, amíg végzel és utána ismerkedj vele jobban. Nem te lennél az első, aki összejönne a tanárával (illetve ha végeztél, akkor már nem a tanárod) nálunk gimiben is volt olyan, hogy a 23 körüli tesitanár az egyik végzőssel összejött, nyilván próbálták titkolni, meg nem mutatkoztak együtt, csak miután a csaj már végzett, de elég egyértelmű volt, kb. mindenki tudott róla. Fősulin meg szintén az egyik tanárom jött össze az egyik ott tanuló diákkal (konkrétan a csajt azt hiszem talán nem tanította) ők nyíltan felvállalták egymást és kb. senkit nem érdekelt.
2022. márc. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Koncentrálj az előnytelen tulajdonságaira.
2022. márc. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne sasold közösségi oldalakon.
2022. márc. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát azért ez tényleg nem olyan angy szám korkülönbség, persz enem most, mert gimis vagy, és íz úgy nagoyn cringe, de ha még 1-2 év múlva se felejtetted el (spoiler: elofogod) akkor már esetleg fel tudod keresni, most is inkább csak az a gáz hogy a tanárod
2022. márc. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Össze kell jönnöd vele, hogy könnyebb legyen.
2022. márc. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!