Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az mennyire normális a tesi...

Az mennyire normális a tesi tanártól?

Figyelt kérdés
Először is tisztázzam a tesi tanár férfi.( én lágy vagyok) Ma tesin az volt, hogy a legjobb barátnőmet k.rva erősen hason dobták, de úgy hogy nyáron műtötték és a fiúk tudják. A tesi tanárunk telefonozott és nem figyelt a kidobósra. (Új játék kezdőtőkét) Elkezdett sírni és látszott rajta hogy nagyon fáj neki ezért félre áltunk( kb a terem sarkába) és ott vigasztaltuk. Engem ki dobtak de a csapattársaink nem figyeltek mert állandóan csak magukra figyelnek. Én le ültem mert kidobtak a barátnőm is úgy döntött hogy leül mert nagyon fáj neki. Amikor vége lett vesztettünk és azt mondták hogy nem is dobtak ki minket( a barátnőmet tényleg nem dobták ki de nagyon fájt neki) erre a tesi tanár azt mondta hogy akkor máskor úgy válasszanak csapatot akik nem beszélgetnek és akik nem semmit csinálnak és akik nem ülnek le csak úgy. De természetesen a tesi tanár nem látott semmit hogy egyáltalán engem ki dobtak és hogy a barátnőmet nagyon erősen eltalálták.( már idén 3 lány törte el úgy a kezét hogy a fiúk nagyon erősen megdopták)
2022. márc. 31. 19:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Ne aggódj, középiskolában már külön tesizik a két nem. Mi mindig gumilabdával kidobósoztunk, amiből kissé meg is volt eresztve előtte a levegő, így nem ütött, csak csattant. Ti medicinlabdával vagy kosárlabdával csináljátok?
2022. márc. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Közép sulis vagyok és nem nem szerint van
2022. márc. 31. 19:17
 3/14 anonim ***** válasza:
13%
Kötve hiszem, hogy 3-nak is eltört volna a keze, akkor már régen problémák lennének a sulin belül. Ne itt éld ki, hogy lusták vagytok és a tanárotok rátok szólt.
2022. márc. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Akkor te lágy vagy 😀
2022. márc. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

És mibe került volna megmondani a tesitanárnak, hogy a barátnődet úgy hasba dobták, hogy nem tudott tovább játszani?

Ha óra közben telefonozik a tanár, akkor eléggé nemtörődöm.

2022. márc. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Pont leszarják a tanárok.

Nálunk általánosban izomból hozzádvágták a labdát a fiúk is, lányok is, de tényleg tiszta erejükből és leszarta az összes tanár. Ráadásul nem is valami puha kis labda volt.

Pontszerzőnél, kézilabdánál, téptek, karmoltak, löktek. Focinál többször fejberúgtak vagy karon izomból. Egyszer kézinél úgy fejbe dobták az egyik lányt, hogy agyrázkódása lett. Volt olyan, hogy beragadt a hálóba a labdám, pont a kapu mögé, de nem állította le a tanár a kapura rúgásokat, dobásokat, a kapus nem adta ki a labdámat, nekem kellett odamenni érte, és megrúgtak izomból, erre még a tanárnak áll feljebb, hogy úgy kell nekem.

2022. márc. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szülőknek szólni. Ha mutott lány az én gyerekem másnap reggel az igazgatonal ugatok. Tudod mindenkinek van felettese.
2022. márc. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor ahogy történik, oda kell menni és szólni a tanárnak, hogy a barátnőddel mi történt és, hogy leülnétek.
2022. márc. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#3 akkor ne hidd el

#5 jól látod nagyon nem figyel ránk

#6 sajnos nálunk is teljesen ez van

#7 szerintem szólt de nem tudom, hogy mit kezdenek vele a szülei

2022. márc. 31. 20:30
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

A tanártól semmi nem normális. Akár meg is erőszakolhatott volna. Jelentsd fel, hogy eljárást indíthassanak ellene.

Komolyra fordítva a szót. Engem is volt amikor telefonon hívott az igazgató, volt hogy kihívott az osztályból. Ilyenkor ha történik valami csak a tanár a hibás. Mi lett volna ha oda mész a tanárodhoz, elmondod neki mi történt és ő elbeszélgetett volna azzal a fiúval aki ezt tette a barátnőddel? Szerintem ez lett volna a normális és nem a duzzogás és az ide irogatás.

2022. márc. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!