Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan szeressem az osztálytár...

Hogyan szeressem az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Egyszerűen a hideg ráz ki a rosszindulatuktól, hülyeségeiktől, a felszínes viselkedesüktől, viszont valahogy el kéne érnem ne hanyingerrel lépjek be az osztályba, mert nemsokára 3 napos kirándulás és fel fogom kötni magam.

2022. máj. 5. 18:22
 1/2 anonim válasza:
83%
Hát én is így vagyok.. Vagyis eléggé idegesítenek a gyerekes viselkedesukkel meg h ha pár percre kimegy a tanár már zajongnak. Meg az egyik az mindenen röhög. De hát próbálom őket elviselni de én mindig abba gondolok bele h 8 után se lesz valami jó
2022. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%
Ugyan ez már sok a R***c aki nem tud viselkedni állandóan pofáznak mert nem tudnak csendbe maradni utána megcsodálkoznak ha velük van a baj,hát talán úgy kéne viselkedni hogy jó legyen,az a baj az ilyenekkel az anyja apja megvesz neki mindent azt se tudja milyen az mikor másnak nincs.
2022. máj. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!