Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek túlgondolom, vagy...

Szerintetek túlgondolom, vagy tényleg ez történik?

Figyelt kérdés

Van egy olyan érzésem, hogy az osztálytársam valamikor meg akar majd verni.

Tesi órán amikor focizunk, általában mindig én vagyok a kapus, van egy taktikám amivel nehezen lehet nekem gólt rúgni.

Na ez az osztálytársam ilyen tank felépítésű, 100 kiló, és könnyen felkapja a vizet.

Sokszor próbál fellökni, kirúgni a kezemből a labdát, rámugorni, szidja a fejemet ezerrel, mindenkire rányomul, odaszorítja a másikat a falhoz, majdnem felborít mindenkit.

Rátapos a kezemre és még direkt meg is huzigálja rajta a lábát.


Van nekem egy olyan érzésem, mintha nem kedvelne engem, mert néha olyan furán viselkedik más órákon is.


Alapvetően én reálisan gondolkodom, úgyhogy lehet túlreagálom, de nem szeretném ha megverne, úgyhogy jobb felkészültnek lenni ezekben a helyzetekben, nem?

Idősebb vagyok nála, én is ilyen tank felépítésű vagyok, viszont én nagyon jámbor, nehezen lehet engem felidegesíteni, ami szerintem nem rossz tulajdonság.

El tudnék bújni mögötte, egy fejjel magasabb nálam.


Ti mit gondoltok, van okom az aggodalomra?


2022. máj. 6. 17:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rossz a stresszkezelése, ill. hogy alapból rosszul kezeli a kudarcot, de hogy más helyzetben csak úgy spontán megverne, az más kérdés. Ha nem keresed a társaságát, akkor nem biztos, ill. ha szemébe nézel, és elbeszéltetsz vele, akkor lehet, hogy segít. Ha ő beszól, akkor ne versengj vele, hanem épp ellenkezőleg, pl. dicsérd, legyél vele kedves, "ismerd el a hibád", ne tapló módon. Ebben nincs megfutamodás, gyávaság, amire a ragadozókból előjön a vadászösztön, és nem jön elő a versengési láz sem, hogy megmutassa, hogy ő az alfahím. :D Ezzel nem tud mit kezdeni.
2022. máj. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!