Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Furcsa kiközösítés?(lent)

TheDW kérdése:

Furcsa kiközösítés?(lent)

Figyelt kérdés
Most lettem 9. es és a első félévbe szerztem barátokat akkikel nagyon jóba lettem.félévkor jött egy gyerek (most nevezzük Áron-nak) nagyon jóba lettem vele és szép lassan beszivárgot a baráti társaságomba és észrevettem hogy szép lassan az ő (Áron) hatására elkeztek tőlem eltávolodni (pl amikor odamegyek beszélgetni Áron gyorsan "elűz" onnan. Ebben az a fura hogy egyszer Áron egy utolsó tapló(fentebb) máskor meg olyan jó fej mintha 10 éve ismernénk egymást. Segítsetek hogy mit tudnék tenni ezellen hogy elfogadjon, egyátalán mi ez? (a kiközösítés ellen)

2022. máj. 19. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Még alakulóban van a személyisége, ezért kerül gyakran ellentmondásba önmagával. Ez egy kilencedik osztályos gyerek esetében teljesen átlagos, jelenkorunk világában pedig kifejezetten nehéz dolga van — mint minden hasonló korú fiatalnak. Emiatt állhat hozzád másképpen különböző helyzetekben.


Hogy miért "veszi el" tőled a barátaidat, annak pedig számtalan oka lehet... Fél egyedül az új osztályban, figyelem / szeretethiánya van, egyszerűen csak önző, vagy manipulatív... De az is lehet, hogy egyszerűen csak nem veszi észre magát.

2022. máj. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi van még 3 éved, addig rengeteget fog alakulni az osztályközösség, nagyon sok gyerek másnak lesz a barátja és nagyon sok hü.lyeséget elfelejtenek.
2022. máj. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1. Kérdező és mit tudnék ilyenkor?
2022. máj. 20. 07:45
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
A Kérdező te vagy, édesem.
2022. máj. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
4, nyilvánvaló, hogy 1. válaszolót akart írni csa rosszul írta. Nem kell mindenbe ilyen kényszeresen belekötni, te krumplipucoló!
2022. máj. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm a személyeskedést, kenyérhámozó kolléga :)
2022. máj. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6, szívesen te zellert aprító!
2022. máj. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na ez már túl megy egy határon... Vigyázz a szádra te tulipán taposó, mert kinn' áll a Géza, azt mondta a lumper!
2022. máj. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tökhámozó népség:D
2022. máj. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!