Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti ezt nem tartjátok "kiközösí...

Ti ezt nem tartjátok "kiközösítésnek"?

Figyelt kérdés
Van egy "haveri társaságom" aki kb mindenki a legjobb haverjának tekint mindenkit elvileg, azért alakult meg. Viszont van egy érzésem, hogy engem utálnak belőle a legjobban. Mindenki cikinek érzi ha velem haverkodik, vagy senki sem szeret velem lógni, mert túl "cringe" ember vagyok és visszataszító. Holnap házibuliba megyünk az egyik haverunkhoz akivel egy utcába lakunk 4-en. Viszont úgy gondolta, hogy ma is bulizhatunk vele aki itt lakik kivéve én, mert hogy nekem mára nem tudnak helyet biztosítani, 3 emberre van csak. Megkérdeztem, hogy nem mehetek-e ma majd hazajövök aludni, de azt mondták olyan jól érezték magukat nélkülem 3-an, így nem véletlen nem hívtak meg mára. Majd holnap mehetek. Fogadjam el, hogy vannak prioritások haverok között, és hogy őszinték legyenek, elég hátul lengek. Kiközösítve érzem magamat a haveri társaságomból, mert kb mindenki ezt csinálja velem a 10 emberből. Hiába próbálom erősíteni a kapcsolatokat, egyszerűen nem tudom őket megtörni (az ellenszenvüket irántam). Nem akarom viszont elhagyni a társaságot mert ők lehet hogy csak kicsit is, de néha foglalkoznak velem, és mivel ilyen cringe és visszataszító vagyok, minden új ember elfordul tőlem, így barátok nélkül maradni meg nem lenne a legjobb. Azt mondják nem közösítenek ki, csak fogadjam el, hogy velem így bánnak.

2017. dec. 30. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezek nem barátok csak egy társoság. Társoságban is lehet magányos az ember.
2017. dec. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ők nem igazi barátok! Sajnálom hogy ilyen "haveri"társaságod van. Akik cikinek érzik azt hogy veled barátkoznak hát...férgeknek se nevezném hogy lehet egyátalán egy barátot szégyelni??Undorító.

Mégis miért lennél cringe meg visszataszító? Haló szerezz önbizalmat :) lehet ezért fordul el tőled minden új ember mert sugárzik rólad hogy nem szereted magad. 18/L

2017. dec. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen utálom magam, de egyáltalán nem sugárzik rólam a depresszió. Nagyon boldog embernek mutatom magam, önbizalommal teli, de valahogy mégis mindenki meg akar alázni és tudják, hogy semmirekellő vagyok. Pedig próbálom a legjobb arcomat mutatni, fogalmam nincs hogy jönnek rá, hogy magam alatt vagyok. Amúgy azt mondták barátjuk vagyok, csak nem mindig érzik hogy jót tesz nekik ha a közelükben vagyok, néha jobb nélkülem a társaságnak.
2017. dec. 30. 21:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Akik ilyet mondanak nem barátok! Amúgy lehet nem mutatod de látszik a szemedbe hogy utálod magad hiába mutatod magad másnak én is mindig kiszúrom ha valaki utálja magát hiába nevet/beszél egy társaságban. Ne barátkozz velük ilyen embereknél az egyedüllét is jobb vagy szerezz más barátokat akár neten is meglehet próbálni. Ne hagyd hogy így bánjanak veled
2017. dec. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Többet nem akarnék velük találkozni.Ők nem a a barátaid még csak haverok sem.Ez amit mondtak már egy enyhébb szóbeli bántalmazás,mert azzal a céllal tették,hogy téged leminősítsenek,bántsanak.Erősítsd az önbecsülésedet.Meglátod lesznek jó barátaid.
2017. dec. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nekem valaki olyat mondana, hogy bocs, ne gyere, mert sokkal jobban érezzük magunkat nélküled, soha többé nem beszélnék vele. Hagyd őket te is, mert tökre tönkreteszik az önbizalmadat.
2017. dec. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Te most komolyan beszélsz még velük? Saját magadat hagyod megalázni! Neked ennyire nem esik le, hogy ők nem a haverjaid? Nem tudlak sajnálni, mert TE(!) még ezek után keresed a társaságukat és könyörögsz nekik.
2017. dec. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, hanyagold őket és keress új barátokat.
2017. dec. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Velem is hasonló volt. Más voltam mint a körülöttem lévők emberek ezért soha senkivel nem találtam meg a közös hangot.


Akik velem voltak azok leginkább csak azért hogy utána legyen kit kibeszélni.


Ráadásul volt egy klikk ami csupa fiúból állt és minden lánnyal jól kijöttek, egyedül engem bántottak és ez földig tiporta a nőiességemet.

Azt hittem, semmire se vagyok jó, hogy örülhetek ha egy himi humi barátnőcskét ,,összekaparok" magamnak, a tesóm barátnőire akaszkodtam. Egy lúzernek éreztem magam de aztán egyszer úgy döntöttem hogy most már elég!

Nyár jött és én elhatároztam hogy mindenképp szerzek egy valódi barátot.

Sok ilyen fórumot böngésztem, ami az önbizalomhiánnyal foglalkozott és végül összejött. Megismertem egy hozzám hasonló önbizalomhiányos lányt. Kiderült hogy őt is bántották. A mai napig barátok vagyunk sőt! Az óta az önbizalmam új hajtásokban virágzik. Visszatért a nőiességem, igazán jó barátokra tettem szert, akik önmagamért szeretnek és nem tartják magukat többre nálam.

Jelenleg 14 éves vagyok.


Az a lényeg hogy kérdezz és hallgatsd meg a választ. Lesz előbb utóbb valaki aki visszakérdez. Nem szabad feladni!

Hidd el! Mindenki megérdemli hogy olyan barátja legyek aki valóban önmagáért szereti és nem nézi őt le!


Szerintem ne hagyd hogy így bánjanak veled.

Ha meg lemondanak rólad akkor legalább rájöttél hogy nem érdemelnek meg.


Sok sikert a továbbiakban. Remélem sikerül majd : )


Ha bármi kell nyugodtan írhatsz.

Érdekel hogy mennek majd a dolgok.

2018. jan. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hagysz magadból jó nagy h..lyét csinálni, ők meg röhögnek egy jót (rajtad) a hátad mögött. Csúszol mászol a földön előttük, akkor rángatnak elő amikor kedvük tartja xD nem veszed már észre magad (?) a nyavalyának kellene ilyen emberek társasága. Ne hunyászkodj meg ilyen alávaló gazembereknek, legyen már benned tartás, büszkeség és sz..rj rájuk magasból.
2018. jan. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!