Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek lesz online...

Szerintetek lesz online oktatás a majomhimlő miatt?

Figyelt kérdés
2022. máj. 24. 18:23
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
95%

7-es vagyok, ismét.


Képzeld, nekem munka mellett volt covid időszak. És nem gyári munka. Amíg te otthon döglöttél a digitális oktatásodban, én közben intéztem, hogy neked mindened meglegyen és ne kelljen nélkülöznöd. Egyetemet végzett ember vagyok, de réges régen, annak idején gyárban is dolgoztam, mintsem munkanélküli legyek. És a gyári munkás is dolgozó ember, ahogy a takarító, a tűzoltó vagy az orvos is.

Mire ilyen nagy az arcod, hogy bármelyik munkát így lenézed? Te mit tettél le az asztalra? Nem várható el egy gyerektől hogy iskola mellett dolgozzon, de akkor legalább ne azt keresse, hol tud lógni az iskolából.

Sőt, én a covid utolsó felében nyertem felvételt egyetemre. Úgyhogy én is megtapasztaltam a digitális oktatást, nyugi, nem maradtam ki belőle.

Neked több eszed lehetne. Látom a politikához már "nagyon értesz".

Nem is értem, miért otthon nyomogod a telefont, nem pedig miniszteri pozícióban osztod az észt. ;)

2022. máj. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
82%
Nem lesz
2022. máj. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Majd meglátjuk :)
2022. máj. 25. 09:41
 14/37 anonim ***** válasza:
93%
Nyugi a kisegítő nem zár be. Ott alacsony az létszám.
2022. máj. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
55%
Semmi nem fog bezárni legfeljebb a meleg bár mert köztük terjed.
2022. máj. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
72%

Ne álmodozz, kotrás iskolába.

És nem, nem vagyok irigy, mindennap 11 és 12 között kelek, délután esetleg benyomom az egyetemi online órát.😘

2022. máj. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Te ne álmodozz, ősszel bezárnak az iskolák és ki se nyitnak jövő szeptemberig ;)
2022. máj. 25. 11:24
 18/37 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem igazad van kérdező, csak a dátummal tévedsz. Júniusban bezárnal a sulik éa ki sem nyitnak szeptemberig. Természetesen a majomhimlő miatt.


Amúgy az elmúlt években (a covid előtt), voltak másik járványok (H1N1, száj és köröm fájás, amikre én emlékszem), egyik miatt sem zárták a sulikat. Reméljük a covid egy kivétel volt és nem az új etalon.

2022. máj. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Ne aggódjatok, újra be fognak zárni mindent ami nem létfontosságú (természetesen az iskolákat is) nem dísznek épül a debreceni vakcinagyár. A majomvírus ellen is be kell majd adatni legalább 3 oltást, a nyakamat teszem rá. És ha minden be van zárva, könnyebb rávenni az embereket hogy oltakozzanak.
2022. máj. 25. 15:05
 20/37 A kérdező kommentje:
2022. máj. 25. 15:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!