Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Engednétek-e olyan iskolába a...

Engednétek-e olyan iskolába a gyereketeket, ahol nyíltan LMBTQ tanárok tanítanak?

Figyelt kérdés
Amennyiben szavazol és van kedved, kérlek néhány szóban foglald össze a véleményedet, ha pedig csak b*zizni jöttél, menj másik kérdéshez. :)

2022. jan. 25. 11:08
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
120 szavazat
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
9%
Én csak akkor, ha a gyerekem is az lenne. Ha normális, akkor nem rakom olyan közegbe.
2022. jan. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Legalább nem képmutatást tanulna, hanem valami valódit.
2022. jan. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
87%

Igen.

Abban az iskolában b*zizás biztos nem a bullying egy formája, mint ahogy nálunk volt 8.-ig.

2022. jan. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
11%
Ha ráerőszakolnák ezt a lmbizét akkor nem. Azért más az hogy elfogadom a b.zikat meg más az hogy rámerőszakolják magukat hogy oké hogy elfogadom de akkoris fogadjam el őket és egyszerűen imádjam őket. Nem, nem érdekelnek. Legyen Pista és Jóska egy boldog pár, legyen Mari egy férfi, nem fogok rájuk csúnyán nézni de én se megyek oda üvöltözni nekik hogy fogadják el hogy hetero vagyok és hogy milyen jó segge van a pasiknak és hogy szeressenek heteronak és hogy milyen jól megdugott tegnap a apsim...
2022. jan. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
7%
#4 szerintem a kisgyerekekre nem lenne jó hatással ez. Elfogadás az oké, de nem kell reklámozni és pláne nem hagynám, hogy ebbe próbálják belevinni és ezt a szellemiséget tanítani neki.
2022. jan. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
91%
Persze. Nem az az órai anyag hogy kivel kefél a tanár... Lényegtelen a munkája szempontjából. Jobban félteném egy egyházi iskolában ahol valláskárosultat, agymosottat csinálnak a gyerekből a hülye babonáikkal.
2022. jan. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Nem Magyarországon élek, itt a helyi iskola sztár tanárja egy férjezett férfi. Szabályos versengés van érte, hogy a gyerek az ő osztályába kerüljön és még felnőttként is járnak vissza hozzá látogatóba. A gyerekem már sajnos idősebb volt, amikor kikoltoztunk, ez a tanár az elsősöket es a masodikosokat, tehát a 4-5 éves korosztalyt tanítja.
2022. jan. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
77%
45 évesen elsős? Megkérdezhetem melyik országban? Nálatok ovi nincs? Nem kötekedés, tényleg érdekel.
2022. jan. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
96%
4-5 bocsi, kimaradt a kötőjel😅
2022. jan. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
98%
Hollandia. Vegulis kb azt csinálják, amit az ovisok, de iskolásnak számítanak.
2022. jan. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!