Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek lesz online...

Szerintetek lesz online oktatás a majomhimlő miatt?

Figyelt kérdés
2022. máj. 24. 18:23
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
93%
Inkabb tanulj ahelyett h itt trollkodsz
2022. máj. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha Bill Gates megmondta az álhírek szerint,akkor a te kedvedért be fogják zárni az iskolákat...
2022. máj. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
61%
Hanyadikos vagy,ha szabad megkérdeznem?
2022. máj. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
71%

Kedves kérdező!

Mint tapasztalt,unokás nyugdíjas asszony,elmondanám Önnek,hogy gyakorlatilag semmi esélye sincs annak,hogy a jövőben az oktató intézmények áttérjenek a digitális edukációra,az esetleges jövőbeli járványok végett.Sajnálom ha csalódást okoztam Önnek,de ha elég érett lesz be fogja látni,hogy a lustaság bizony nem visz előre.Lehet, hogy úgy vélekedik, hogy online sokkal jobb az oktatás, azonban csalással,lustassággal, a rendszer kijátszására való törekvéssel nem fog okoskodni.Ezeket az amatőr hibák meg fogják bosszulni önmagukat,mivel az életben semmi sincs ingyen.Ne tessék azt hinni,hogy nem veszi hasznát az iskolában tanultaknak.Az élet bármely területén elképesztően hasznosak lehetnek az iskolából szerzett anyagok,tapasztalatok.Sajnálom a maga fajta tiszteletlen embereket ,akik sumákolnak.

Lehet hogy,maga is a ,,Carpa diem!" szerint él,de a jövőre is tessék tekintettel lenni.

Én is keményen dolgoztam a gyárban,egész nap tanultam,míg deák voltam,és a kitartó becsületes munkám meghozta gyümölcsét.

Nem leszólni akarom Magát,csak motiválni és jó újra téríteni.


További kellemes napot kívánok és jó egészséget Magának!


Marika,

2022. máj. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
97%

Marika nénibácsi jól meg mondta!

Respect Marika!

2022. máj. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
93%
Ne lógj te rossz tanuló, csak gépezni akarsz de tanulni semmit bukj meg a pikántéba
2022. jún. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, pont tegnap nyilatkoztak úgy a tanárok, hogy elképzelhető, hogy szeptembertől polgári engedetlenség keretén belül nem fognak tanítani, sőt még érettségire sem hajlandóak felkészíteni a diákokat. Magyarul nem lesz tanár az iskolában. Nem a himlő, hanem a rossz fizetés miatt.


Most pedig meg szeretném kérdezni tőled: 1 év múlva ilyenkor piros vagy sárga tulipánt fogsz ültetni a körforgalom közepére a többi közmunkással? Mert végzettség nélkül máshol nem fogsz tudni elhelyezkedni. Vagy még esetleg gyárba mész?

2022. jún. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!