Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem ciki egy tanárnak ha a...

Nem ciki egy tanárnak ha a tantárgyából 2 diák kivételével mindenki bukásra áll? 31 fős az osztály, 29-en állnak bukásra

Figyelt kérdés
2022. máj. 25. 21:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
17%

10: de nem érted...?


Az ének egy marginális tantárgy... A Matek meg lényeges.

2022. máj. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
63%
#11 Én értem, de ha évet kell ismételni, nyári szünetben pótvizsgára készülni, esetleg emiatt kisebb az ösztöndíj, kolis vagy és bevágnak tanszobára, ahol tanulni nem lehet a zajongóktól akkor teljesen mindegy, hogy mi az oka, ugyanakkora szívás.
2022. máj. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Középsuliban ez a kémia volt nekünk. Öreg bácsi, már évekkel korábban nyugdíjba kellett volna mennie, olyan szinten kérte számon a kémiát, mintha mindenki vegyésznek készült volna. Mi meg ruhaipari szakosok voltunk...
2022. máj. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Sovány vigasz, de ez valójában a tanár kudarca.

Indoklás:

Ez a tanár képtelen arra, hogy fenntartsa a diákjai érdeklődését az ismeretanyag iránt.

Amit elvégez - munkát, - abban sincs köszönet, - mert a jelek szerint képtelen átadni a diákjainak az ismeretanyagot.

31 emberből nem lehet 29 "hülye", - ilyen nagy számok törvénye mellett nem a diákok készülékében van a hiba, - sokkal inkább a tematikával vagy a mentalitással.

2022. máj. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt ilyen mikor még gimis voltam, matekbol. En benne voltam abban a 4 (nekünk annyi volt azt hiszem) emberben akik nem álltak bukasra, sőt én otosre. Na most, ez nyilván a tanárok hibája is is egyrészt, DE, nálunk mindenki annyira de annyira szidta a tanárt meg hogy rendkívüli szülői, ez csak a tanár hibája senki másé, és nem csak az övé volt. Borzasztoan lusta osztalyom volt, akik egyszerűen mindent kipuskaztak es megvoltak lepodve hogy a mateknal nem tudtak és ők úgy gondolták tökéletesen csinálnak mindent de sose gyakkroltak, készültek az órára. Nem tudom a háttér sztorit, nyilván ha 2 ember áll csak nem bukasra sose jelent jót, de nem minden mindig a tanár hibája
2022. máj. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
38%
Ismerős, nálunk hasonló a helyzet számvitelből. Én (még) kettesre állok, pedig az összes többi tantárgy 4-5
2022. máj. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden tantárgyból jól áll a többi gyerek akkor valószínűleg nem lusták de ha azokból is rosszul akkor nem a tanár hibája
2022. máj. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak én mondogatom ezt, de a diák olyan mint a tanár. Ha a tanár ráadásul még kivételezik is, az csak még rosszabbá teszi őt, és nem a diák rovására megy.
2022. jún. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!