Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Normális, hogy ezt mondta a...

Normális, hogy ezt mondta a tanárnő, vagy tapintatlan volt?

Figyelt kérdés

Eszembe jutott egy emlék a gimis éveimből. A suliban oltást kaptunk, szünetben, és miután beadták a szurit, mentünk órára. Volt két fiú, akik az oltás megkapása után szédültek és rosszul voltak, ezért az orvosnő nem engedte őket el az órára, az orvosszobában tartotta őket pihenni.

Mondtuk órán a tanárnőnek, hogy a fiúk rosszul vannak, ezért nem jönnek órára, erre a tanár, hogy milyen anyámasszony katonái ezek a fiúk, hogy egy szuritól rosszul vannak, főleg, hogy fiúk.



2022. máj. 27. 22:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
28%
#1 Miért, mi baj van a szuri szóval? Én is mindig úgy mondom, gimnáziumban megkaptam sokszor ezt, hogy "jajj, csak az ovisok mondják így" 🤦‍♂️
2022. máj. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
30%
Tulajdonképpen a fiúk erősebbek, izmosabbak, mint a lányok. A nők általában fizikailag erősebbek, többet bírnak, mint a férfiak és általában tovább is élnek.
2022. máj. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
24%
Tök jó, hogy ezek a jobbágyivadék 60-70-80-as évekbeli tanyasi sárból tsz-esítéssel kivakart parasztkurvák szociális normává minősítették az oltás utáni reakciók figyelmen kívül hagyását. Köszönjétek ezeknek a degenerált piacikofa stílusú óvónéni Icuka, Pirike meg Irénke konyhásnéniknek, hogy a nukleinsav-alapú oltások hamarosan humanitárius katasztrófához vezetnek, és még szeme se rebben senkinek sem :D
2022. máj. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
54%

"Nem gondolta komolyan."

Pont ezt szokták mondani a mások lelkébe gázoló taplók. Meg azt, hogy "Dehát csak vicceltem."

2022. jún. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
36%
14, ebben van valami. Egyre elterjedtebb a Gyakorin az, hogy leírja a felhasználó a kérdésében, hogy a fiú/lány barátja viselkedése zavaró és mit lehetne tenni, mert megveri, megalázza, tönkreteszi a dolgait, meglopja és mindezt a haver "amúgy csak viccből csinálja". (Az iCarly-ban is ezért nem szerettem Samet, mert ő is úgy bánt mindenkivel mint a szeméttel aztán az egészet letudták azzal, hogy csak viccből csinálja. Jim szerint a világ? Detto, Jim és a lányok tök szemetek Andyvel, de viccből csinálják, szóval elfogadott. Életem értelmei? Az Apa tök bunkó a fiával, de viccből, ezért elfogadott.)
2022. jún. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
60%

Igaza volt a tanárnak.

Egy oltástól rosszul lenni elég szégyen, nemtől függetlenül. Az pedig még cikibb, ha valaki még el is dicsekedik azzal, hogy ő ilyen nyápic.

2022. jún. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
58%

#17.

A barom itt egyedül te vagy, főleg ezzel a stílussal.

Én soha semmilyen oltás után nem ücsörögtem, mégsem lett semmi bajom. Fájdalomcsillapítókat meg soha életemben nem szedtem, ugyanis én nem vagyok tejbefos, a frontváltozást meg az egészséges emberek meg sem érzik.

Az egy dolog, hogy az emberi faj nagy része el van korcsosulva, de büszkének lenni azért nem mégsem kell rá. ;)

2022. jún. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
35%

És még törölteti is a válaszomat, szép...

Hát idáig jutottunk, hogy akinek teljesen természetes egészségügyi problémája van, az szégyennek számít... És még fel is pontozzák... hihetetlen.

Szerintem te szégyelld magad, de nagyon, hogy így beszélsz az embertársaidról!

2022. jún. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
61%

Nem természetes dolog egy tűszúrástól elájulni. Inkább ti szégyelljétek magatokat, hogy ilyen életképtelenek vagytok!

Ha meg törölnek egy hozzászólást, az nem véletlen.

2022. jún. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Jaj neeee, a tanárom évekkel ezelőtt “szexista” megjegyzéseket tett:((((
2022. jún. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!