Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az iskolaigazgató tisztában...

Az iskolaigazgató tisztában van azzal, hogy az osztályfőnöknek és az osztályfőnök helyettesnek egy szobában kell aludniuk kiránduláson? Ha igen, miért választ ellentétes neműeket?

Figyelt kérdés

Az iskolaigazgató miért válogatja úgy az osztályfőnököt és az osztályfőnök helyettest, hogy néha az egyik férfi, a másik nő? Egy kiránduláson hogy fognak egy szobában aludni? Házas emberek! És nem egymással házasok! Vagy ha nem házasok, hát mégsem egymáséi! Ez biztos kellemetlen az osztályfőnöknek és a helyettesnek, nem?

Miért nem nemek szerint válogatja őket? Férfi ofőnek csak férfi lehet a helyettese, nőnek csak nő. Így elkerülhető az esetleges szorongás az odaúton, a lehetséges stressz a szobában és az esetleges stressz okozta kialvatlanság másnap, nem?

Tanárok, ti hogy éreztek ezzel kapcsolatban? Kerültetek ilyen szituációba? Hogy bírtátok ezt 4 éven át? Vagy szóltatok az iskolaigazgatónak aki áthelyezte az osztályfőnök helyettest egy vele egynemű osztályfőnök mellé?


2022. júl. 11. 00:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az osztály választotta az of helyettest, nem az igazgató. Ellentétes neműek voltak, de megoldották. Csak egy szobában kellett aludni, nem egy ágyban. Az meg nem akkora tragédia.
2022. júl. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

És akkor mi van az átöltözéssel? Csak nem lesznek éjjel nappal 7 napon át ugyanabban a ruhában, nem? Vagy még ez is belefér? Egy szobában átöltözni? És hogyan oldja meg akkor egy női tanár az olyan dolgokat amik a nőkkel történhetnek? (Már ha tudjátok mire gondolok) Vagy a férfiak azokat a kellemetlen dolgokat, amik velük történhet alvás közben? (Már ha értitek mire gondolok).

Ez így sszességében költői kérdés, de a fő kérdés ez: a fent felsoroltak nem okoznak kellemetlenségeket?

2022. júl. 11. 10:07
 13/24 anonim ***** válasza:
49%

12-es, szerintem te egy túlfűtött kamasz vagy.

Itt vergődsz éjjel óta, gondolom közben jár a kezed, és nemcsak a billentyűzeten. :-))))


Felnőtt ember egyszerűen elfordul, amikor a másik nemű átöltözik. De én egyetemistaként sokszor öltöztem úgy, hogy a kollégiumi szobában mások is voltak, adott esetben másneműek is. Senki nem tekintget, az ember meg odateszi maga mellé a felveendő ruhadarabot, beül a kupacba rakott paplan árnyékába, és tkp. semmi se látszik. De simán lehet, hogy egyik felöltözik, kimegy, a másik 2 perc alatt magára kapja a ruhát, a visszatérő meg kopog, mielőtt belép, nehogy pont akkor nyissa rá az ajtót, amikor meztelen a másik. Melltartót sok nő simán át tud cserélni pl. egy laza póló vagy pizsama alatt. De simán lehet, hogy nem is vetkőznek le pizsamára, pont azért, mert éjjel is ugorniuk kell, ha valami zűr van a gyerekekkel.

2022. júl. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Jó 13 és ilyenkor mit gondol a házastársuk? Elmegy a feleség a férfi tanárral és egy szobában lesznek éjszakákon át. Biztos féltékeny a férj is a feleség is. Ez tönkreteheti a házasságot is, nem?
2022. júl. 11. 10:33
 15/24 anonim ***** válasza:
49%
Bizalom. A megcsalás nem ezen múlik. Te saját magadtól félsz.
2022. júl. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

A fürdőszobában át lehet öltözni. Esetleg megkérheti az egyik tanár a másikat, hogy öt percre menjen ki a szobából.


Akarsz még tovább akadékoskodni?

2022. júl. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Nem akadékoskodok. Aggódok! Az nem ugyanaz.
2022. júl. 11. 10:43
 18/24 anonim ***** válasza:
55%

Kifogásokat keresel olyan problémára amit felnőtt embereket simán meg tudnak oldani kultúráltan. A világon szinte mindenki megoldja ezt az esetet csak Neked nem sikerül?


Ennyire unatkozol az alapítványi iskolában? Inkább azon kéne gondolkodnod hogy a tanári bulira miért is nem hívtak téged.

2022. júl. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Mert nem vagyok tanár, azért nem hívtak engem. Én aggódva feltettem egy kérdést. Nem értem miért kell csúnyán bánni velem. :(
2022. júl. 11. 11:57
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem egy szobában aludt a minket kísérő két tanár az osztálykiránduláson. Ahol meg együtt alszanak, ott nyilván kimennek a fürdőszobába, vagy a wc-be, amíg öltöznek. Meg lehet azt oldani. Hülyeség lenne az évi egy-két osztálykirándulás miatt minden áron azonos nemű tanárokat adni minden osztálynak. Nehéz lenne megoldani és nem is lenne sok értelme.


"És hogyan oldja meg akkor egy női tanár az olyan dolgokat amik a nőkkel történhetnek?"

A betétet a wc-ben szokták a nők kicserélni, akkor is, ha egyedül vannak egy szobában.

A kimosott fehérneműket meg mindkét tanár kiteszi egy nem feltűnő helyre száradni, majd elcsomagolja. Nem szokás az ilyesmin problémázni.

2022. júl. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!