Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ez már nem fog...

Szerintetek ez már nem fog változni, vagy leszek még áldozat az osztályban?

Figyelt kérdés

Tavaly szeptemberben kezdtem kilencedikesként az osztályban, és mivel sosem voltam nagy dumás srác, inkább a csendes visszahúzódóbb, ezért nem igazán tudtam haverokat szerezni az osztályban, mindig engem választottak utoljára tesi órákon, nem igazán beszélt velem senki, aztán egy idő után elkezdtek többen is néha oda-oda szúrni nekem, szivatni, meg ilyesmi.


Aztán nem tudom, hogy miért, de az osztályból a legnépszerűbb fiú, aki kézilabdázik egy nap rám írt még ősszel, hogy nincs-e kedvem velük bandázni suli előtt, mindig a sulihoz közeli helyen szoktak összegyűlni suli előtt, várakozni, és akkor együtt mennek be suliba.


Természetesen igent mondtam, egy ideig még idegennek éreztem magamat abban a társaságban, de a srác mindig belevett engem a beszélgetésbe, kérdezgetett, és innentől fogva már nem szurkált oda senki egyszer sem, nem voltam kiközösítve, nem engem választottak utolsónak tesi órán sem, és amúgy egész jó osztályközösség formálódott, bullying és kiközösítés mentesen.


Félek viszont, hogy ez nem marad így örökre, mert túl szép, hogy igaz legyen, van erre esély, vagy csak túlreagálom?


2022. júl. 12. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad múlik, legyél laza, jófej stb...
2022. júl. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Segítséget kaptál, mostmár rajtad űll, hogy mihez kezdesz vele.
2022. júl. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Komolyan nem hiszem el! A saját sorsodat te kovácsolod ne cinálhat mindenki mindent helyetted! Ha így belesllyedsz a depibe akkor így jártál, ha barátkozni akarsz barátkozz ha nem akarod hogy kiközösítsenek tegyél ellene. Lúzer...
2022. júl. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

örülj h fiú vagy. a lányoknal ilyen nincs.

nem fognak márvszivatni.

2022. júl. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!