Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért érzi szükségesnek...

Miért érzi szükségesnek néhány volt osztálytársam, hogy megjegyzést írjon a táblázathoz?

Figyelt kérdés
Volt ofő küldött emailbe egy excel táblázatot, ahová be kellett írni, hogy kit hova vetek fel egyetemre, hány pontja volt, hányadik helyen jelölte. Mindenki látja mindenki módosítását. Erre néhány ember, aki úgy érzi, hogy rosszul mutat, vagy nem tudom az, ami válasz a kérdésre, ír mellé egy megjegyzést. Pl nem az első helyre vették fel, szóval odaírja, hogy xy szak nem indult, vagy páran 360-400 pont között odaírja, hogy amúgy ez a gyakorlati vizsga pontszáma volt. Kit érdekel, most őszintén? Nem releváns a statisztikában. Évnyitón, amin már ott se leszünk, úgyis csak annyit sző bele az igazgató a beszédbe, hogy x számú végzőst első helyen, y-t meg nem, meg hogy mennyi volt az átlag pontszám.
2022. aug. 19. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne írhatnák be?


Az ofőt lehet érdekli, hogy mi is lett a diákjaival, illetve lehet a többiek nem ezt gondolják és szívesen látják ha valaki kicsit többet is ír a kelleténél.

2022. aug. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem a problémát.
2022. aug. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van közös osztálycsoport ofővel. Eredményhirdetéskor mindenki beküldte nagy lelkesen az eredményt, megjegyzésekkel. Nem probléma, hogy a táblázatban is ott van, csak szerintem indokolatlan.
2022. aug. 19. 10:30
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Ez miért is probléma? 😂
2022. aug. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Miért érzi szükségesnek valaki, hogy egy lényegtelen Excel tábla miatt kérdést írjon ki ide???
2022. aug. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem egy 280 pontos szakra vettek fel. Ez egy infó. De mennyivel másabb, ha hozzáteszem, hogy 460 pontom volt.


Szerintem számít, hogy valakit azért nem vesznek fel, mert nem indul, vagy azért mert kevés a pontja. Segít az önérzetén az embernek, ha nem nézik hülyének.

2022. aug. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A pontot oda kellett írni nekünk, de azt nem, hogy miért annyi. Azt nem tudom mire vélni, amikor valaki kimaxolja a gyakorlati cuccot a felvételin, 400 pontja van, konkrétan annyi a max neki, mert az adható plusz 100 nincs. A 400 pont pedig azért mindenhogy nagyon királyul hangzik, még akkor is, ha nem ugrik be rögtön, hogy nem 400-ból és azt hisszük, hogy 500-ból.

Egyébként engem 416 ponttal vettek fel, úgy hogy 305 volt a minimum.

2022. aug. 19. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!