Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ciki úgy menni gólyatáborba,...

Ciki úgy menni gólyatáborba, ha nem szeretek inni?

Figyelt kérdés
Szeretek bulizni, szoktam is járni, de nem szeretek és nem szoktam piálni. A legtöbb piának utálom a szagát is, koktélokon kívül nem is szoktam mást inni, nem is voltam még sose részeg. Sokaktól hallottam, hogy azért a gólyatáborban nagyon nyomják ezt a piálás témát, mind a szervezők, mind a diákok. Ha nemet mondok az ivásra meg az ilyesmi feladatokra, abból lehet esetleg bajom?
2022. aug. 26. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki? Ha valaki nem fogja fel, hogy kösz, de nem kérsz alkoholt, akkor vele van a baj, nem veled.


Ha számodra egyszerűbb, akkor mondd azt, hogy komoly antibiotikumot szedsz, amire tényleg, de tényleg nem ihatsz.

2022. aug. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Az a szomorú hogy érdekel téged: mások mit gondolnak arról: "hútenemiszoljujdegááz".
2022. aug. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%

Csak annyit mondok igyál elősször valahol csak egy félpohár bort . Igen az alkoholnak nem túl jó íze és szaga van de nem ez a lényeg.

Nem a finom íze miatt isznak az emberek hanem a hatása miatt.


Félpohár bortól is megváltozik a hangulatod aznap este szabadabbnak, erősebbnek érzed magad.Akiket ismerek már és én is már középsuli előtt voltunk legalább egyszer berugva . Meg mondjuk az se mindeggy hogy egy buliban iszol elősször alkoholt vagy egy nyugott baráti körben .


És igazuk van azoknak akik szerint a gójatábor az ivásról szól. Igazából nem ez lenne a lényege hanem az ismerkedés. De általában estére mindenki tökrészeg lessz . A részeg fiatalok köszt kialakul az ,,osztájrangsor,, hogy ki a ma menő, az erős és kik a kis nyomorékok.

2022. aug. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem kell alkoholt innid szerintem a hármas válasznak csak a gójataboros része igaz.
2022. aug. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Pacsi, nem kötelező semmi sem, át lehet vészelni az ilyet pia nélkül is.

Nem muszály követni a csordát, vagy a társadalmi konvenciókat...

2022. aug. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Mondd meg, hogy nem iszol extasyra.
2022. aug. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, csak vigyázz, mert vannak olyan feladatok, ahol az a bünti, hogy alkoholt kell inni. Pl nálunk pálinkát itattak azzal, aki nem volt hajlandó megfogni a másik kezét.
2022. aug. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Én pár napja jöttem haza gt-ból. Én sem ittam sokat, csak néhány feladatnál sört vagy fröccsöt, de egyáltalán nem néztek ki engem. Sőt a szervezőm meg is említette, hogy mindenki annyit igyon, amennyi jól esik, mert itt az a lényeg, hogy jól érezd magad.
2022. aug. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Ettől én is parázok egy kicsit. Holnap gólyatábor, én meg se bevállalós nem vagyok(tehát ha ruhát kellene cserélni egy ellentétes neművel, az nekem már sok, gimis beavatáson volt ilyen nálunk és én voltam a gáz, amiért nem vállaltam), se nem iszom sok alkoholt. Mármint meg tudok inni annyi mennyiséget, amennyitől más már rég mocsár részeg, meg elborul a wcn ülve. Csak rám nem igazán van hatással többnyire, az íze meg nem nagyon jön be a legtöbb piának. Egyszerűen nem esik jól, pedig nem szédülök, nem hányok, nem beszélek össze -vissza, de még másnapos se leszek.
2022. aug. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!