Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan dolgozzam fel, hogy...

Hogyan dolgozzam fel, hogy megbuktam?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok (májusban 17) és kilencedikes vagyok. Tizedikbe kellett volna már kezdenem (az utolsó évem lett volna a mostani iskolámban) de megbuktam és olyan, mintha összedőlt volna a világ. Hiányzik a régi osztályom, a mostanit gyűlölöm és 14-15 évesekkel vagyok egy osztályban. Borzasztóan rosszul érzem magam és ez mindenre kihat, teljesen más embernek érzem magam és szegyenlem magam. Mit tehetnék? Váltsak iskolát?

2022. szept. 1. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Inkább törekedj arra, hogy most jobban sikerüljön ez az év, és ne bukj meg megint.


Az osztállyal majd megbarátkozol. Nem tudhatod előre, milyen lesz, hisz ma még csak az első nap volt.

2022. szept. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1


Nem, itt már 4 nap telt el. Nem magyarországon élek, hamarabb kezdődött az iskola

2022. szept. 1. 13:49
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Ez a büntetés a bukásért. Vállald a felelősséget, vele együtt a hátrányokat is.
2022. szept. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

1-2 év a korkülönbség, az azért nem olyan eget rengető, hogy ne legyenek közös témáitok.


21 éves vagyok de tudnék olyan 13 évest említeni akivel jól kijövök pedig itt már azért van korkülönbség.


Majd megbarátkozol velük és, ahogy írták, próbálj meg arra koncentrálni, hogy többet ne bukj meg.

2022. szept. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
nem kell ezt feldolgozni, simán el kell fogadni. majd most sikerülni fog. ettől nem leszel kevesebb
2022. szept. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

Ha, tanultál volna nem buktál volna meg.

Most jobban oda fogsz majd figyelni és szorgalmasabb leszel.

2022. szept. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!