Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ebben az esetben mit tudok tenni?

Ebben az esetben mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Jelenleg 11-es vagyok, egy sima gimnáziumban.

Az a helyzet, hogy már az 4. 1-es matek dolgozatomat kapom vissza, hiába tanulok rá.

Nem azt mondom, hogy nagyon jó lennék matekból, de az már eléggé feltűnő, amikor olyan feladatok vannak hibásnak jelölve a dogámon, amit egyébként jól tudtam.

A legutóbbi dolgozat logaritmus azonosságaiból volt, amit eléggé jól megtanultam, bemagoltam.

A dolgozat utolsó feladata az volt, hogy valamelyik kiválasztott logaritmus azonosságot írjuk le, bizonyítsuk be, amihez oda kellett írni a kikötéseket is. Ezt meg is csináltam, viszont amikor visszakaptam, hibásnak lett jelölve a feladat, pedig nem rontottam el semmit. Óra után elkértem az osztálytársam füzetét, amiben ugyanaz volt leírva mint az enyémben, szóval még az sem lehet, hogy rosszul tanultam meg.

A matek tanárom az osztályfőnököm is egyben, szóval osztályfőnökhöz nem tudok fordulni. Ti mit tanácsoltok? Szóljak az igazgatónőnek? Vagy esetleg van lehetőségem fénymásolatban kikérni az összes idei dolgozatomat, amiket esetleg ki tudok javíttatni egy másik tanárral?

Igazgatóhoz nem merek bemenni, mert ha nem tudom egyértelműen bizonyítani a dolgot, akkor én jövök ebből ki szarul. :/

Azon is gondolkodtam, hogy átkérem magam egy másik osztályba, de mostmár tényleg nem tudom, hogy mit csináljak.



2022. okt. 25. 14:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz? Rákeresek levelező középiskolára neked.
2022. okt. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Apád mindig ilyen volt veled, vagy csak kamaszkorodban romlott meg köztetek a kapcsolat ennyire?
2022. okt. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

#22 apámmal eddig sem volt jó a kapcsolatom, erről egy éve írtam is ki egy kérdést: https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Egyébként köszönöm a válaszokat. Egyenlőre megpróbálom békésen rendezni az ofival az ügyet, eljátszom a naívat, és megkérdezem miért csinálja ezt. Ha tovább folytatja, akkor meg megcsinálom levelezőn, ahogy az egyik válaszoló írta.

Szurkoljatok! :c

2022. okt. 25. 16:14
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam a másik kérdést, a linken. Szerintem jobban jársz, ha tényleg átmész levelezőre, miután találtál munkát, és keresel egy másokkal közös albiban fél szobát magadnak. Hatalmas megkönnyebbülés lesz téged nem bántó, közömbös idegenekkel lakni a gonosz apád után. Érettségid úgy is lehet, utána meg még bármi, sok mindent hoz ám az élet.
2022. okt. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Mikor naivan a tanárodhoz fordulsz, azért azt is mondd el neki, hogy apád midig bántalmazott téged, télen mezítláb kizárt a lakásból, rendőrök vittek haza, szóval hogy neked sokkal rosszabb otthon, mint a többi gyereknek, apád nem támogat, hanem akadályoz. Aztán ha erre is azt mondja, hogy le vagy szrva, akkor tényleg menj át levelezőre, és keress munkát.
2022. okt. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!