Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmennél így az osztálytalálko...

Elmennél így az osztálytalálkozóra?

Figyelt kérdés
A volt gimnáziumi osztályom osztálytalálkozót szervez decemberre, mert akkor a többség otthon lesz. Mi is hazautazunk, gondoltam is hogy elmegyek. De az osztálytársak közül senkivel nem tartom a kapcsolatot, annyira nen is vagyok kíváncsi rájuk. A tanárokra inkább. Akit a legjobban szerettem, és akivel a legszívesebben találkoztam, az az osztályfőnök. Történelmet és földrajzot tanított, és emberileg is nagyon közel állt hozzám. Viszont pár hete facebookon azt írta, hogy élete legnagyobb csalódása vagyok és szégyelli hogy valaha is tanított. Nagyon rosszul esett és nyilván nagyon kínos lenne így a találkozó, amin ő mint osztályfőnök, természetesen ott lesz és főként vele szerettem volna találkozni (az eset előtt persze). Nem tudom így van-e értelme menni.
2022. okt. 27. 09:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
73%

"Viszont pár hete facebookon azt írta, hogy élete legnagyobb csalódása vagyok és szégyelli hogy valaha is tanított. " Trágárkodtál egy tüntetésen? XD Vagy mégis mitől írhat valaki ilyet?


Én biztos elmennék, nagyon jó hangulatúak szoktak lenni nálunk az osztálytalálkozók.

2022. okt. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
98%
Én nem mennék így, de azt neked kell eldöntened, hogy te akarsz-e menni.
2022. okt. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
98%
Dehogy mennék
2022. okt. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
98%
Én biztos nem mennék.
2022. okt. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítést. Én is úgy gondoltam, hogy inkább nem.
2022. okt. 27. 09:41
 6/28 anonim ***** válasza:
12%

Mmmmmiért írt ilyet? hogy jött ez neki?


Én amúg elmennék. Pont azért, mert nem tartom a kapcsolatot a többiekkel. Nekem most volt a múlthéten a 10. osztálytali és nagoyn jó volt.

2022. okt. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nyilván az én hibám volt, amit most már nagyon bánok, de már nem lehet jóvátenni. Közben letiltott facebookon is, szóval egyértelműen nem akar velem kommunikálni.
2022. okt. 27. 09:49
 8/28 anonim ***** válasza:
49%
Ez nagoyn beteg amúgy:D
2022. okt. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
98%
A sajátomra pl eszem ágában nincs elmenni. Minek?
2022. okt. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
98%

Hát ezek után biztos nem mennék :D

Azért ez erős.

2022. okt. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!