Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha az autizmusról tartok...

Ha az autizmusról tartok előadást az osztálytársaimnak, akik amúgy is fogyatékosnak néznek, meg kitaszítanak, autizmussal élőnek fognak nézni, hiába elmagyarázom, hogy miben nyilvánulhat meg az autizmus, de nem fogják fel?

Figyelt kérdés

Nagyon nem toleránsak, homofóbok, rasszisták, stb…


Csak rontanék a helyzeten, ha az autizmusról tartanék előadást, vagy valami mentális betegségről?



2022. nov. 8. 11:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nem wikipédiáznék, emberek tapasztalatait, ahogy megélik, azt adnám elő."


Interjúkat készítesz?

2022. nov. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megróbálhatod kérdező, amúgy az ilyen előadások szoktak a legjobbak lenni, ahol nem ilyen wikipédiás, meg tankönyvi idézetek alapján van összerakva. Nekem van ismerősöm, aki autista, most orvosként dolgozik és ő is rengeteg sztorit mesélt amúgy az életéről, ami szerintem nagyon érdekes és jobban átjön az embereknek. Kitartást a sulihoz!
2022. nov. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Pár évvel ezelőtt már csináltam előadást, viszont 5-10 percbe kellett bezsugorítanom. Nem lehetett így elmondani sok mindent.


Remélem most több időt kapok.

2022. nov. 8. 13:57
 14/15 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem annak fognak gondolni.
2022. nov. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Minkó Gergö válasza:
Sajnos vannak akik túl hülyék ahhoz hogy felfogják a téma súlyát. A gyerekek valóban gonoszak. Egy poén kedvéért minden rosszra hajlandóak. Igazi pszichopata palánták. Tisztelet a kevés kivételnek.
2022. dec. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!