Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jogosan gondolja az osztálytár...

Jogosan gondolja az osztálytársam hogy egy "náci" iskolába jár és nem akar rajta lenni a tablón?

Figyelt kérdés

Osztálytársamat nagyon szeretem, kedves srác,de szerintem már eléggé túlreagálja az egészet.

Igen, nagyon sok igazságtalanságban volt része. Ilyen volt például az, amikor az osztályfőni nem engedte el osztálykirándulásra ezt azzal indokolta,hogy van egy osztytársunk aki többször bántotta a fiút, így nem akar konfliktust. Az a fiú nyár elején kékre zöldre verte az osztálytársamat, igazából gyerekes ok miatt, itt az apja felhívta a tettest, aki megijjedt és sírt az ofőnek,végén majdnem ofő intőt kapott az illető csak már junius 15.-e volt.

Ofő nagyon sokszor megalázta ezt a fiút. Lehülyézte, családjával viccelődött,megfenyegette hogy kirúgatja, volt olyan is,hogy direkt rosszabb jegyet írt a dolgozatára, tavaly év végén 3.8ra kapott 3-ast. Osztályfönökasszony valóban szemét,nem csak vele ilyen,de őt utálja a legjobban.

Az igazgatónak szólt mert ahogy én is láttam, nagyon jóba van az igazgatóval,de semmi nem történt.

Az osztályban erősen a periféria részén van,de ez nem ellene szól, eléggé ramaty osztályközösségünk van de nagyon magára veszi.

Többször probált a közösségbe csatlakozni de mindig elhajtották.


Idén nem bántja senki sem már,de kedvtelen. Nem akar rajta lenni a tablón. Mondtam neki,hogy nélküle ez az osztály nem olyan derűs mint amilyen volt, felejtsen, de nem hallgat rám. Hagyjam rá mert igaza van,vagy nyűstőljem még?



2022. nov. 26. 19:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
20%
Már megint egy unatkozó troll, menj már el inkább kocsmázni! Ja, hogy nincs kivel ...
2022. nov. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%
8 éves távlatból annyira jelentéktelen dolognak tartom a középiskolát, a tablót és mindent, ami ehhez kapcsolódik, hogy nagyon nem is tudok mit írni róla már. Tök jelentéktelen dolog, ne basztasd a barátodat ezzel.
2022. nov. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%

"8 éves távlatból annyira jelentéktelen dolognak tartom a középiskolát, a tablót és mindent, ami ehhez kapcsolódik, hogy nagyon nem is tudok mit írni róla már. Tök jelentéktelen dolog, ne basztasd a barátodat ezzel."


Pontosan ezt akartam én is leírni. A kutya f..szát nem érdekli az egész pár hónappal a ballagás után.

Az osztálytársadnak meg igaza van.

2022. nov. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
95%
„Túlreagálja?” Amikor még az osztályfőnök is akkora pcs, hogy nem a verekedőt tiltja el a kirándulástól, hanem az áldozatot? Akarna a halál közétek tartozni ezek után.
2022. nov. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
93%

"Nehogymár magát megfossza ezektől a jó dolgoktól..."

Milyen jó dolgoktól? Attól, hogy kattintson egyet a fényképész? :DD

Ti fosztottátok meg őt egy csomó jó dologtól az évek során! Soha nem érezhette magát közétek tartozónak, úgyhogy nincs mit csodálkozni rajta, ha minél előbb el akar majd felejteni titeket, ahelyett, hogy a tablófényképet nézegesse majd évtizedek múlva is, mint azok, akik boldog középiskolások lehettek, mert szerették őket a többiek!

2022. nov. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
5%

"el akar majd felejteni titeket, ahelyett, hogy a tablófényképet nézegesse majd évtizedek múlva is"


Mi a bánatért kéne évtizedek múlva is nézegetnie?? én is utáltam az osztályom de nem viselkedtem úgy mint egy óvodás. Elmentem fotózásra és utána egy másodpercig se nézegettem a tablóképet

2022. nov. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
28%
Legtöbben évtizedek múlva is szívesen nézegetik a tablóképüket is, meg a többi, az osztálytársaikról készült fotókat, mert szép emlékeket ébresztenek bennük, hiszen nem hogy nem utálták az osztályukat, hanem direkt szerették, és a többiek is őket.
2022. nov. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
95%
Én általános felső osztályom utáltam. Minden egyes perc kínzás volt velük. Vissza emlékezni is rossz. Ő is ilyen, ha el lehet dönteni hogy rajta akar-e lenni akkor szabad választás a nem. Az hogy neked nem tetszik, rajtad kívül senkit sem érdekel. Csinálja azt, döntsön úgy ahogy neki jó.
2022. nov. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
78%

5 valaszolo

Szerintem azert akarja hogy rajta legyen a tablon mert a kiszemeltje és azt akarja hogy legyen rola képe :D

2022. dec. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!