Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztálytalálkozóknak miért...

Az osztálytalálkozóknak miért kerítenek akkora feneket? Nálatok milyen arányban mennek el rájuk az emberek?

Figyelt kérdés

Volt már olyan, hogy valaki indokolatlanul nem jelent meg, pedig jó osztályközösségetek volt anno? Mit gondoltok az ilyenről?


Engem meglep, hogy mennyire komolyan veszik még azok is, akik iskolás korukban soha nem is voltak igazán részei az osztályközösségnek.



2022. dec. 3. 22:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 2/3 jön el. Komolyan venni? Röhögünk egy jót egy este. Aki nem jön el, azzal nem nagyon foglalkozunk, max pár mondat, ha tud róla valaki valamit.
2022. dec. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%

Mit értesz azon, hogy nagy feneket kerítenek neki?

Én is el szoktam mindig menni, jólesik nosztalgiázni egy kicsit. Minél idősebb vagyok, annál inkább jólesik a fiatalkori élményeket felidézni.

2022. dec. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező, nem kell elmenni. Semmi bajod nem lesz ha nem mész el.
2022. dec. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem meg sem hívtak, amennyit tudok 30% volt ott.
2022. dec. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

Mindenki kíváncsi mi lett azokkal, akiket régen ismert. Pl milyen jó balhéja volt azzal az sráccal, aki mára bíró lett vagy orvos.

Nosztalgia.

2022. dec. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok annyira kíváncsi kivel mi lett, így el se mentem. Az osztály 30%-a ha elment..
2022. dec. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
Sok embernek azok voltak az utolsó olyan évei, mikor menőnek vagy sikeresnek érezhette magát.
2022. dec. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
Én az összes gimis osztálytársamat tiltottam, szóval hála Istennek nem tudnak ilyenekkel megtalálni. Általánosból keresett meg egyik volt osztálytársam de inkább nem jelöltem vissza és töröltem az üzenetét.
2022. dec. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
Elvileg be volt tervezve, hogy lesz, de nem lett belőle semmi sem.
2022. dec. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk kB egyharmad osztály megy el, inkább a bulizósabbak. Nekem nem éri el az ingerküszöbömet, nem szoktam menni.
2022. dec. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!