Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztálytalálkozóra csak azt...

Osztálytalálkozóra csak azt szokták hívni, akivel együtt is végeztünk, vagy azt is, aki sokáig osztálytárs volt de később elkerült tőlünk?

Figyelt kérdés
2022. dec. 9. 07:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkit meghívunk, aki akár 1 évig is tanult velünk.

Van aki 6.-tól volt csak őt is ugyanúgy.

2022. dec. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ez attól függ, milyen volt az osztályközösség. Mi azokat is meghívtuk, akik nem jártak végig velünk.
2022. dec. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, ki mennyire tartozott a közösséghez.


Pl én nyolcosztályos gimibe jártam, és volt egy srác, aki hetedikben egy évet külföldön töltött, és utána eggyel alattunk folytatta. Osztálytalálkozón mondta, hogy neki mennyire jól esik, hogy meghívjuk, nekem meg csak akkor esett le, hogy b.szki, igazából csak 2 évig volt osztálytársunk, a maradék hat évet máshol töltötte, de szinte nem éreztem a különbséget, mert végig ugyanúgy lógott velünk.


Ezzel párhuzamosan van egy srác, aki szintén úgy hetedikben lejjebb bukott egyet, és ugyanúgy végigjárta alattunk a maradékot, de valahogy előtte sem működött, utána sem. Fel sem merült, hogy meghívjuk egyszer is.


Ugyanígy vannak olyan emberek, akik félidőben másik városba költöztek, és minden találkozóra meg vannak hívva, meg olyanok is, akik félidőtől egy párhuzamos osztályban folytatták, és néha rádöbbenek, hogy basszus, mi jártunk valaha egy osztályba.

2022. dec. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!