Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tegnap egy volt osztálytársunk...

Tegnap egy volt osztálytársunk elszúrta az egész osztálytalálkozót, szerintetek rendezzünk egy másikat?

Figyelt kérdés

A lényeg a címben, tegnap volt a 15.-ik vagyis igazából a 16. osztálytalálkozónk, mindenki megvolt hívva, és eljött az az ember is, aki eddig egyszer sem jött el.


Jöttek a szokásos körök, hogy ki mit csinál, ki hol tart most, és amikor rá került a sor, felállt, kiállt mindenki elé, és elkezdte sorolni, hogy


-kedves xy tanárnő, köszönöm, hogy sosem hittél bennem.

-kedves x tanár úr, köszönöm, hogy folyamatosan negatívan kivételeztél velem.

-kedves y tanárnő, köszönöm, hogy szándékosan próbált szabotálni.


Így szépen végigsorolta az egészet, majd a végén mondta, hogy és lám mit hozott az élet, Ő ilyen pozícióban van, tehát kb 4x annyit keres mint egy tanár, köszöni nekik a semmit, és reméli, hogy csak jobb tanárjaik vannak a mai diákoknak.


Majd nevetett egyet és kiment.


Nyilván mondanom sem kell, hogy az egész este hangulata innentől kezdve visszafordíthatatlanul rossz volt, és mivel amúgy is osztály találkozó ritkán van, a legközelebbi ki tudja mikor lesz, ha egyáltalán lesz, mert addig sok minden megtörténhet, hogy még így a két ünnep között rendeznénk még egyet, természetesen nem elhívva a hangulatgyilkos osztálytársunk.


Szerintetek jó ötlet, vagy már halott ötlet az egész?


2022. dec. 3. 19:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
29%

Hiába keres 4x annyit ha intelligens nem lett...

Ha mindenkinek van rá igénye akkor lehet rendezni még 1 találkozót, de igazából én max elraktároztam volna magamban hogy ez bolond és jó kedvűen folytattam volna tovább az estét. Még 1 talira nem mennék el. Nem azért mert ez elrontotta volna a kedvem hanem mert annyira azért nem érdekelnek a többiek sem

2022. dec. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen megértem az osztálytársatokat, én is ezt mondtam volna
2022. dec. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
77%
Szerinten azaz osztálytársatok rengeteg sebet kapott a tanároktól így megértem az indulatait, bár tény hogy nem sokat ért a produkció
2022. dec. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
A tanároknak nagyon rosszul esett például, illetve tényleg utána az egész hangulat rossz lett, kb mindenki csendben ette meg a kajáját.
2022. dec. 3. 19:50
 5/30 anonim ***** válasza:
74%
Wow, le a kalappal az osztálytárs előtt! Hasonlóan cselekedtem volna, csak senki sem szólt, hívott meg.
2022. dec. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
78%

Igazából azt, hogy mennyit keres, kihagyhatta volna. De ha ezzel megkönnyebbült, hogy beolvasott azoknak, akiknek úgy érezte, be kellett, lelke rajta. Ti azt csináltok, amit akartok.

Hangulatgyilkosnak nem nevezném. Ha nektek nincs önreflexiótok a hallottak után, az a ti bajotok.

2022. dec. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Az igaz egyébként, hogy nem minden tanárnak olvasott be, valakiknek megköszönte a támogatást, és a bizalmukat, de ez nem sokat segített a hangulaton..
2022. dec. 3. 19:54
 8/30 anonim ***** válasza:
75%

Ugyanígy tettem volna. Rengeteg köcsög tanárom volt, semmit nem tanítottak, aztán érettségi után kezdtem el saját magam tanulni, újra leérettségiztem, és mérnök lett belőlem. Ha lenne osztálytalálkozó, tuti én is ezt csinálnám. Elküldeném az anyjukba őket, aztán lelépnék.


Szóval taps neki!

2022. dec. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
34%
Nézd, ha megviselt benneteket a beszólogatása, az pár nap alatt nem múlik el. Ennek az árnyékában mostanában, gyorsan biztosan nem szerveznék még egyet. Amúgy nem értem, miért szívta mellre mindenki. Aki csak a fizetésével tud kérkedni, azt nem szabad komolyan venni.
2022. dec. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
65%
4# nembaj az, erezze hogy mit baszott el
2022. dec. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!