Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire vette jónéven a...

Mennyire vette jónéven a tanárom h elmondtam nki h mennyire hálás vagyok nki?

Figyelt kérdés

Volt egy tanárom aki tavaly történelmet tanított. Tavaly imádtam az óráit. Megszerettette vlm a tantárgyat. Mindig humoros vicces kedves volt. Ugyanakkor tudott fegyelmezni és tanítani is.


Idén egy másik tanár tanítja a törit. Aki nagyon hülye. Se tanítani se fegyelmezni nem tud. De ugye tavaly annyira Megszerettette vlm ez a tanár a törit h bele sz4rok ebbe a hülyébe. Tanulok egyedül. A volt tanárom tudja h egyedül tanulok. Látta is az egyedül készített jegyzeteim. Nagyon büszke rám.


A napokban megmondtam nki h mennyit köszönhetek nki. És h tavaly mennyire szerettem az óráit. Meg h mennyire hálás vok nki h megszerettette vlm a tantárgyat. Aztán majdnem elsírtam magam a meghatottságtól. És megöleletem. (Mindketten nők vagyunk mielőtt vki félreértené).


Szerintetek ez mennyire vette jónéven h elmondtam nki őszintén h mennyire hálás vagyok nki és h mennyit köszönhetek nki?



2022. dec. 23. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon. Sokat jelentenek az ilyenek az embernek. Tuti szuper napja lett ez után és energiát adott neki, hogy így tovább.
2022. dec. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2022. dec. 23. 20:13
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Te vagy a magának jegyzetelős, aki a szülei szerint nem normális?


Jó sok kérdést kiírtál már ugyanerre a témára kihegyezve - mármint hogy te önszorgalomból jegyzeteket készítesz magadnak töriből. Az biztos, hogy valami nem kerek nálad. Amúgy mi a célod ezekkel a kérdésekkel?

2022. dec. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
#3 nálad tuti nem kerek, ha azt jegyzeteled itt egész nap, milyen kérdések vannak. és a jegyzeteid alapján szólogatsz be. na ettől nem lesz senkinek jobb napja, csak te pazarlod itt az életed.
2022. dec. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem ismerjük őt, van, aki jó néven veszi, van, akinek ez már sok. Te ismered, milyen típus.
2022. dec. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nmtom. Sztem jónéven vette de tényleg nmtom
2022. dec. 23. 20:49
 7/7 anonim ***** válasza:

4


Én nem jegyzetelek semmit, csak nálam a történelem ott van a figyelt kulcsszavak között, és így folyton-folyvást "belebotlok" a kérdezőbe.

Engem tényleg érdekel, mi értelme ezeknek a kérdéseknek.

2022. dec. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!