Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Elmondtam valamit,...

Mit tegyek? Elmondtam valamit, amit nem kellett volna, és lehet, hogy nagy árat fizetek mindezért.

Figyelt kérdés
Valakinek elmondtam valamit az egyik tanárral kapcsolatban (a tanár olyat tett, ami tényleg durva, szóval megérdemelné, hogy beszéljenek vele erről). Ha kiderül, hogy én mondtam el azt a bizonyos dolgot, akkor bajba kerülök. Mit tegyek? Ha esetleg valami nem világos, privátban elmondom részletesen.

2018. szept. 9. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kíváncsi lennék rá
2018. szept. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt így ennyiből nem lehet megállapítani.Nem tudunk semmit a dolog súlyosságáról,hogy te kitől tudod,milyen viszonyban vagy a tanárral..
2018. szept. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, hogy én ott voltam azon az órán, szóval ez sajnos csak tőlem tudódhatott ki. A tanár elég csúnyán kibeszélte az ismerősömet, én meg úgy gondoltam, joha van tudnia, így elmondtam neki, mi történtt,.
2018. szept. 9. 17:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan nagy bajod nem származhat belőle igazat mondtál nem hazudtál. Jobb esetben inkább szégyelhetné magát.Ne aggódj. Ez így volt helyes. Sőt én elé állnék és vele is közölném a véleményem.
2018. szept. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!