Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan viszonyulsz az osztályt...

Hogyan viszonyulsz az osztálytalálkozókhoz?

Figyelt kérdés

2023. jan. 5. 22:52
A kérdező szavazást indított:
Örömmel megyek, jó látni a rég nem látott osztálytársakat
Elmegyek, de csak azért, hogy ne szóljanak meg
Nem megyek, mert már nem ismerek senkit azok közül az emberek közül, nem is lenne miről beszélgetni
52 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Én szeretek járni, de csak azért hogy megnézzem milyen szánalmas életük lett azoknak akik azt mondták semmire nem viszem.
2023. jan. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
én igazából nem értem miért nem szereti más. tök érdekes megnézni egymást ennyi idő után. annyifelé viszi a sors az embereket. csak nálunk nem nagyon szervez senki :D de amikor volt adtam. de tényleg mi érdekesebb lehet x évente amire kár egy estét rátenni.
2023. jan. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg se vagyok hívva. Én voltam az a kis csöndes nerd, akit folyton bántottak.
2023. jan. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Jó osztály voltunk, szívesen töltök velük időt, örömmel nosztalgiázok.


És hangozzon akármilyen rosszul, igenis érdekel, hogy ki mire vitte, kivel mi van. Nagyon érdekes látni a hirtelen változást (ami csak azért hirtelen, mert nem figyeltük x évig). Rengeteg féle életút van és ezt nagyon izgalmas megérteni. Hogy mi, akik egykor egy közösséget alkottunk, mennyi irányba széledtünk szét. Örülök az osztálytársaim sikerének, nincs miért irigykednem. Nagyon király lenne, ha pl pár év múlva elmondhatnám, hogy az a neves ember, tudós, híres orvos a gimis padtársam volt, vagy én adtam neki matekházit, vagy belém volt szerelmes, a zenész srác anno nekem írt verset és együtt jártunk koncertekre stb.


Nekünk még annyira nem aktuális, 2020-ban érettségiztünk.

2023. jan. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az a fontos, hogy az ember legyen egyszerű és őszinte és se ne kivagyiskodjon, se ne hallgassa el, hogy mi van vele. és akkor lehetnek akár szép szituációk is. nekem volt egy helyzet, amikor nagyon gáz melóim voltak, pedig értelmesnek tartottak korábban és aztán valaki utána pont tudott valamit. ha most akkor nem vagyok őszinte, hogy épp nyomdában ragasztok matricát, akkor ez a szitu sem jött volna létre.
2023. jan. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én utáltam őket, mint a büdös szart, csak azért megyek, hogy az orruk alá dörgöljem, hogy én nem vagyok munkanélküli, nem az érettségi a legmagasabb végzettségem, nem híztam el, illetve nem basztak teherbe és hagytak ott, mint azokat, akik megkeserítették a gúnyolódásukkal az iskolás éveimet.
2023. jan. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

Akkor lássam őket, mikor a hátam közepét... Álszent banda volt a miénk, ráadásul egyik naponta játszik a srácokkal, másik már a 2. Gyerekét várja, a harmadik meg drogos lett, aztán még a nevét is megváltoztatta, tehát?

Isten ments... Max azért mennék el, hogy akik régen csesztettek meg megaláztak, megmutassam nekik hogy mégsem egy kis nyomorék lettem. Egyébként, pedig semmi pénzért.

2023. jan. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Elmentem az elsőre, egy éve vagyok depressziós miatta. Lehet elmegyek a következőre is, mazochista típus vagyok.
2023. jan. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azért nem megyek el, mert számomra idegenek, pedig akkoriban jó közösség volt.


Olyan dolgokról nosztalgiáznánk, ami már régen a múlté, mert sokkal jobb dolgok vannak az életemben.

2023. jan. 6. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem megyek soha, mert nem vagyok kíváncsi a volt osztálytársaimra.

Már addig sem jelentettek nekem semmit, amíg egy iskolába jártam velük, most meg aztán végképp nem.

2023. jan. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!