Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Köteles vagyok egy enapló...

Köteles vagyok egy enapló üzenetre ugrani kora reggel ha egy elmaradt óra mégis meg lesz tartva? Noha korábban azt írták nem lesz?

Figyelt kérdés

Kiküldik enaplóban az üzenetet már 1 hete, hogy adott napon első két óra el fog maradni. OKé.

Majd adott nap reggel amikor elvileg elmarad az óra reggel 6.30kor jön egy üzi, hogy mégse marad el.

Na most aki épp nem nézi az enaplót reggel 6.30kor (és ugyan miért nézné????) az nem is tud az egészről.


Elvárható tőlem hogy 1 hete lefújt órára mégis pattanjak mert hajnalban odaböfögnek valamit? És ha nem nézem? Mert ugyan miért nézném 7 óra előtt az üziket??


2023. jan. 18. 08:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
60%
Nem, nem vagy köteles. Elég nonszensz 😀 Bár a magyar tanárok mentális állapota miatt nem csodálkozom, hogy valamelyik szerint ez normális. Én fel se keltem volna, ha tudom, hogy elmarad az óra.
2023. jan. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
57%
És akkor még van aki azt mondja, hogy Magyarország nem Balkán... Elmebetegség a felsőfokon, de ez itthon normális, mert... mert csak. Szóval ja, ha úgy döntenek akkor bizony köteles vagy. Nem azért mert ez a normális, hanem azért, mert Magyarország egy nem normális ország és itt a nem normálisság a norma.
2023. jan. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
46%
Ne menj el, szard le, én se mennék el, szülő majd leigazolja azt a két órát, vagy odacsörögsz a házidokihoz hogy megy a hasad adjon papírt arra a napra és csá.
2023. jan. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
99%

Ha nem mész el, akkor arra esetleg az lesz mondva hogy "közösségi médiát a nap 24 órájában tudjátok nézni, ezt meg nem".

Egyébként ez a "másfél órával előbb történő értesítés" szerintem se etikus.

Valaki alvásra használja azt az időt, tudván hogy az a két óra elmarad és így nem értesül az üzenetekről.

2023. jan. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, őszintén van aki be sem érne az iskolába ha 6:30-kor kapna egy üzit.
2023. jan. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
100%

"Ha nem mész el, akkor arra esetleg az lesz mondva hogy "közösségi médiát a nap 24 órájában tudjátok nézni, ezt meg nem"."


teljesen mindegy mit mond, mondjon amit akar.

leigazolja a szülő vagy iglan marad az a két óra oszt akkó mi van semmi.

2023. jan. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Legpraktikusabb mondat az "egy hete úgy tudtam nem lesz első két óra, alvással töltöttem azt az időt, örültem hogy tovább tudtam aludni".
2023. jan. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
na ja, csak ez nem igazolás..... az igazolás az ha a szülő leigazolja és csá.
2023. jan. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 5-kor kelek hogy 8-ra beérjek (készülés + egy óra busz + fél óra gyaloglás) szóval ha 6:30-kor ide küldenék nekem az üzenetet, akkor se érnék be ha valami csoda folytán ébren vagyok és látom. Ezt az iskolának és tudnia kellene, hogy cannak vidékiek is, akiknek ez kivitelezhetetlen így. Marad a szülői igazolás, vagy az orvos.
2023. jan. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a témát osztályfőnöki órán fel kell vetni, hogy nem tartjátok igazságosnak.
2023. jan. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!