Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi az oka hogy ennyire nem...

Mi az oka hogy ennyire nem kedvelnek az osztalytarsaim?

Figyelt kérdés

Tesiorakon elég komolyan szoktuk venni a roplabdazast és most versenyre is fogunk menni. De helyettem inkább hivtak egy 150cm magas lányt,pedig én röpizek majdhogynem a legjobban az osztalyban, ha objektíven nézzük akkor is,nagyon ritka hogy nem utom vissza a labdát.

Ma is gyakoroltunk és mikor csapatokat osztottunk engem választottak utoljára.

Nem jut más eszembe hogy miért csinalhatjak ezt csakis az hogy utalnak. Pedig nem vagyok rosszban senkivel,annyi hogy keveset beszélek.

19/l



2023. febr. 1. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

"Helyettem inkább hivtak egy 150cm magas lányt,pedig én röpizek majdhogynem a legjobban az osztalyban, ha objektíven nézzük akkor is,nagyon ritka hogy nem utom vissza a labdát."


Mert te azt hiszed magadról, hogy a pótolhatatlan miss tökéletes vagy.

A 150 centis lány lehet hogy kicsi, de erősebbet üt a labdába mondjuk.

Hm?

2023. febr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha jól röpizel és mégis minden esetben igyekeznek minél inkább kerülni ezen a téren, akkor nyilván nem a tehetségeddel van gond, emberileg nem szeretnek. Az a valódi kérdés, hogy miért? Milyen a viszonyod velük? Milyen a természeted? Mit nem szerethetnek a személyiségedben? Valami oka kell legyen, még ha bagatel is.
2023. febr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Az ilyen keveset beszélő, fura embereket sokszor kiközösítik. Illetve már magad kiközösítetted annyiból, hogy nem veszel részt a csapatot építő társalgásokban.


Én amúgy imádnék egy ilyen lányt, lehet, hogy nekem bejönnél.:)

2023. febr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Mert kretének
2023. febr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Egyszerű. Sosem tehetség alapján választanak maguknak embereket a csapatba, mindig azt nézik, hogy kit kedvelnek jobban. Maximum akkor választják a tehetségeset, ha ő tényleg kiemelkedő, de ez is inkább csak érdek. Velem is sokszor játszották ezt el. De ez nem azt jelenti amúgy, hogy utálnak, hanem csak azt, hogy másokkal könnyebben tudnak kapcsolódni. Ha félénk vagy, mint én, akkor kevesen fogják megtalálni veled a közös hangot, emiatt maradsz te utolsónak. De nem utálnak, ez 100%, bár megértem, ha így érzed. Próbálj velük barátkozni, hátha akkor ez is megváltozik.
2023. febr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
7%

A kérdező sehol nem írta, hogy félénk, visszahúzódó, keveset beszél, vagy nem barátkozik.


Ti hol olvastátok ezeket?

2023. febr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
"annyi hogy keveset beszélek." Olvass a sorok között, kérlek.
2023. febr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"nem vagyok rosszban senkivel"

"utalnak"


Miért nem szerethet mindenki mindenkit? Valakinek akkor is kell utolsónak lennie!


Egyébként nekem is utalhatnának.

2023. febr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!