Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem kedvelnek az osztálytársai...

Nem kedvelnek az osztálytársaim. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Kicsit visszahúzódó vagyok, ha új társaságba megyek, nem tudok rögtön megnyílni, sokszor inkább megvárom, amíg mások jönnek oda hozzám.

Idén mentem középiskolába, igazándiból rögtön felvettek oda, ahová szerettem volna. Gólyatáborban sem voltam, szóval már alapból kimaradtam ebből az első ismerkedős dologból.


Ugye ma volt az első nap a suliban és engem már rögtön kiutáltak, pedig semmi okuk nem volt rá. Mindenkivel normális voltam és még csak eszembe sem jutott volna senkit szekálni semmi miatt. Tudom, hogy sok emberrel ez megtörténik, de engem már most kiszemeltek és nem szeretnék még 4 évig ebben a "szerepben" maradni. Azzal kezdtek el szekálni, hogy nyomin viselkedésem (értsd: egész nap mást sem csináltam mint próbáltam társaságot találni, de nem nagyon sikerült), nagyon rondán nézek ki, nem hordok normális ruhákat stb. Ezeken kb csak röhögtem, mert nagyon gyerekes dolgokkal próbáltak inzultálni. De aztán mellém ült egy srác és konkrétan mindenki füle hallatára elkezdett szekálni. Meg folyamatosan lökdösött, hogy nem fér el mellettem. Olyanokkal jött hogy szerinte a magamfajtáknak nem kéne ebbe az osztályba járniuk, meg hirtelen kivette a kezemből a mobilomat és azzal szórakozott, hogy mennyire ősrégi. Amikor megpróbáltam tőle visszavenni rálépett a lábamra és direkt leejtette a mobilomat. Igazándiból nem lett különösebb baja, de azért ez milyen már..

Odamentem az osztályfőnökhöz, aki azt mondta, hogy hagyjam rá, majd csak abbahagyja. Na ja, az ilyenek soha sem hagyják abba, sőt csak rosszabb lesz. Miért van az, hogy akinek elvileg segíteni kéne nem foglalkozik velem?


De jól esett most ezeket kiírnom magamból :D Szóval elég rosszul esik, hogy már így első nap minden ismeretség nélkül elkezdtek engem utálni és ha visszaszólok, még jobban csak folytatják..

De ezt az egészet a fent említett srác kezdte, a többiek pedig csak mentek utána, meg röhögtek a hülyeségein..nekem ez egy kicsit sok volt az első napon és régen nem kaptam ennyi alázást egyhuzamban..


Nagyon megköszönném aki tudna nekem segíteni ebben.


15/F


2016. szept. 1. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de 4 év alatt valószínűleg itt ki fognak készíteni. Az ilyen osztályokban 2 lehetőség van: megváltozol és te is paraszt leszel (de ez se mindig működik), vagy szekálni fognak.
2016. szept. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Már ott amikor lökdösött, hogy nincs helye, kellett volna akkorát bassz a szájára, hogy kidől. Még az elején vagy, ne hagyd, hogy osztálybohócot csináljanak belőled! Ne hagyd magad, szólj vissza, ne hagyd hogy mindenki előtt így megalázzanak. Én tuti nem tűrtem volna, hogy a telefonomat kiveszi a kezemből.. Állj kicsit ki magadért, mert ezek meg fognak nyomorítani 4 év alatt.
2016. szept. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ez a "kegyetlen 21. század", vagy másokat b@@sztatsz, vagy téged b@@sztatnak, de természetesen tehetsz az ellen, h te legyél az áldozat... Először is azt írtad, hogy "nem hordasz normális ruhákat", ezen könnyen tudsz változtatni, menj el vásárolni, vegyél egy pár pólót, gatyát és úgy összességében legyél ápolt és adjál magadra (nem ezt jelenti,h legyél p**csásra szedett szemöldökű b**zigyrek). Valamint, ha támadnak, oltsd vissza őket keményen, ne félj, ne hagyd,h a másik "felsőbbrendűnek" érezze magát melletted. mondhat bárki bármit, az ilyen típusú emberek a saját belső elfojtott dühüket, megértetlenségüket és frusztrációjukat mindig másokon töltik ki tehát, ha nem veszed el tőle a kedvüket nem fogják csak úgy "megunni" és abbahagyni,neked kell "férfinak lenned" és a sarkadra állnod! Most még nem késtél el semmivel,még csak az 1. nap telt el... lehet nem sikerült túl fényesre az "első benyomásod", de ha odateszed magad már holnap "ki tudsz törni a skatulyából". Rengeteg lelki erő kell hozzá, és gyakran úgy érzed közben, h a sors és minden élő organizmus a világon csak téged cs*eszeget, egyedül vagy és minden veszve, de valóban sosincs... Te csak mindig hozd a legjobb formád és legyél természetes, az eredményt majd úgyis észreveszed. Én szorítok neked, srác! Hajrá!
2016. szept. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A mobilos esetnél,vagy már előtte kellett volna jól állonverned.. Biztos kiakadnék,ha valaki hozzányúlna a telefonomhoz és még el is ejtené..

Azt ajánlom neked barátom,hogy álj a sarkadra..

Most vagyok végzős,szóval nem beszélek hülyeséget.

1,A sarkadra állsz, kifejezed a nemtetszésed, és bizonyítasz hogy veled nem lehet kötözködni

2,Birka leszel,hagyod hogy vicc tárgya legyél,de akkor 4 évig fogsz sz*pni.

Van egy harmadik lehetőség is,ami az hogy nagy dumás vagy és már a dumáddal elintézed a dolgokat,és nem is szekálnak mert alapból szimpatikus vagy.

Ez a lehető lejobb,mert akkor a birkák nem fognak neked beszólni,a taplók pedig NEM AKARNAK.És te csak kívülről szemléled az eseményeket..Persze ehhez adottság kell,ami úgylátszik neked nincs meg.


Döntsd el,hogy melyik szeretnél lenni.

Mondjuk te már az első napodon birka voltál,szóval nem lesz könnyű bizonyítanod..

2016. szept. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem változik a helyzet, akkor menj át másik iskolába. Még csak kilencedikes vagy úgyhogy könnyebben átvesznek bárhová. Sajnos egy nagyon rossz osztályba kerültél, ami nekem is ismerős sajnos. Fontold meg, tényleg jó megoldás lehet az iskola váltás.
2016. szept. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jajj, de rühellem az ilyen gyökereket mint amit írtál..Az a srác aki bszogatott, csak így akar menő lenni. Az ilyeneknek be kell verni a pofáját a többiek előtt, utána már nem fogja a nagyfiút játszani.
2016. szept. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!