Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárok hogyan viszonyulnak...

A tanárok hogyan viszonyulnak a kiugróan szép diákokhoz? Létezik, hogy egy jótanuló szép lányt a külseje miatt nem ismerik el?

Figyelt kérdés

2023. febr. 27. 14:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
97%

Tanártól függ. Nálunk a gimiben (8osztályosba jártam) az évfolyamban volt kifejezetten szép ízléses lány meg rákóczitérik... stílusban felöltözött "jócsaj" is, egyiket sem kezelték másképp, ugyanolyan következetesen jutalmazték és büntették őket. De van olyan tanár, aki egyszerűen ilyen téren nem való tanárnak, és pofára osztályoz.


(az más kérdés, hogy mindig akadt pár diák, akinek nem tetszett, hogy háderelésre karót kap, és akkor kitalálták önmegnyugtatás gyanánt, hogy jaj, nem azért kaptam rossz jegyet, mert nem tanultam, mert aaaaannnnnyit tanultam, de az azért volt ám, mert... a tanár komcsi, én meg hithű keresztény... a tanár csóró és irigy arra, hogy apukám gazdag... na, ilyen típusból volt olyan is nálunk, hogy "irigykedik rám, mert népszerű vagyok" meg "a tanár rusnya, én meg csinos").

2023. febr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
71%
Az általános suliban is a cuki lányok pozitív előítéletet kaptak!
2023. febr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
57%

En szepnek mondott voltam, es kimondottan szemet volt velem mindenki.

Szentkep, festmeny jelleg, nem ez a muanyag filter szepseg.

Nekem kimondott hatrany volt.

2023. febr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
70%
Egy tanárt nem érdekel egy gyerek kinézete.
2023. febr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
60%

Sokan a tanulással és szorgalommal letesznek valamit az asztalra.



De ne mondjátok hogy ma a gátlástalan világban a politikusok a magas beosztású férfiak nem használják ki az alkalmat és juttatnak előnyhöz könnyűvérű nőket!

Akiket rohadtul nem érdekel hogy te a gyerekedet milyen alulfizetett munkából jutott pénzből eteted vagy ruházod!

Nem várok felpontozást, de vannak dolgok amiket nem mondunk ki és mégis elkeserítő.

2023. febr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
88%

Könnyűvérű nőket meg mondjuk az aranyos iskolás kislányok kicsit mas tészta, nem gondolod? :D

Beteg egy ember az, aki valid módon vonzónak, szépnek lát egy gyereket. Lehet aranyos meg cuki meg szép a haja, de nem lesz sosem vonzó vagy mondjuk gyönyörű, nőies. Mert gyerek, bszki :D

2023. febr. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
54%
Hát, még a Varázslóvilágban, a Roxfortban, sem kezelték a tanárok egyenlően a gyerekeket, ha esetleg láttad a Harry Potter filmeket. Tartok tőle, hogy egy Ron Weasley-nek a kezét-lábát kellett törnie a jobb jegyek érdekében, főleg egy MacGalagony professzor előtt. Míg a kis Hermione, még ha teszem azt, egy felelés során csupa rossz válaszokat adott volna is, vagy adtak volna neki egy négyest, mondván, h. rossz napja volt és persze a tanár rávezette volna a helyes válaszokra v. egyszerűen csak nem írt volna be neki jegyet, mondván, hogy csak nem rontja le a színötös átlagát, csak mert egyszer nem volt toppon. Szóval, kedves kérdező, én a helyedben átgondolnám, hogy mit 'üzenek' a külsőmmel (elsősorban haj, smink, ruházat), továbbá a hozzáállás, a megnyilvánulások stb. is lényegesek. Mert adott esetben olyan skatulyába kerülhetsz, ami nem előnyös az iskolai évek alatt. De ez csak az én véleményem:)
2023. febr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
38%
17: na jó, ez már nettó az az eset, amikor a rosszalkodó gyerek magyarázza, hogy pofára osztályzás miatt kap rossz jegyet. Ron azért kapott rossz jegyet, mert lazsált, nem tanult és hülyéskedett órán, Hermione meg éjt nappallá téve magolt (sőt, valszeg ha nem lett volna ilyen a teljesítménye, azért húzták volna le, mert sárvérű)... voltam én is színjeles tanuló, a tanárok többsége minket inkább előszeretettel használt példastatuálásra, és egy-egy rosszabbul sikerült feleletet rosszabbul osztályoztak, mint a hereverőkét, meg volt olyan tanár is, aki direkt arra ment dolgozatíratásnál, hogy a jótanuló gyerekeket buktassa le és adjon nekik karót, azért, hogy a lustábbak beijedjenek.
2023. márc. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
A szép embereket, gyerekeket is általában inkább jobban kedvelik. Más kérdés, ha valaki nem megfelelő öltözetben, agyonfestve, műkörmözve megy suliba - és még a tudása is hiányos...
2023. márc. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Bár én férfi vagyok és pályakezdő (tehát nincs nagy korkülönbség a diákjaim és köztem), volt olyan lány az egyik osztályomban, aki tényleg gyönyörű volt. Szerintem ezzel önmagában nincs gond, a tanárnak is van szeme és nyilván nem vonzódok hozzá, de szép lányokat jó látni. A gond ott kezdődik, ha ez valamilyen - akár pozitív, akár negatív - különbségtétellel párosul. Nálam ilyen nem volt, de sajnos biztos akad olyan, akinél van. Azért a tanár is ember, nem lehet úgy viselkedni, mintha gépek lennénk.
2023. márc. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!