Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ha egy lánynak a látásáv...

Fiúk! Ha egy lánynak a látásával baj van, és nem a "szép" kategóriába tartozik, ahhoz hogyan viszonyultok?

Figyelt kérdés

Ami a látást illeti, 30%-osan látok, gyengénlátó vagyok.

Jelen esetben, hogy valaki szép vagy sem, szerintem csak másodlagos, inkàbb a látásra tenném a hangsúlyt. Avagy mindkettő zavar titeket? Röviden szerintem ennyi...

Őszinte és kulturált válaszokat köszönöm.



2014. jún. 15. 02:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Alapvetően azt mondom nem érdekel. De kíváncsi vagyok mennyire gátol ez a mindennapi életben.
2014. jún. 15. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hàt a mindennapi életben úgymond annyiban gátol, hogy pl... közlekedésnél nehézségek, ha ismeretlen a terep, bárminemű olyan dolog, ami távol van. Ezt most így nem tudnám kifejteni. :D
2014. jún. 15. 03:25
 3/8 anonim ***** válasza:
De el tudsz egyedül közlekedni nem? Nem kell állandó kíséret.
2014. jún. 15. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon személyfüggő, ha jól érzem magam a lánnyal, ennyi miatt nem fogom elutasítani.

Hosszútávú komoly kapcsolat esetén, azonban jobban érdekelne már a "miért?" , lehet durván hangzik de szeretném elkerülni hogy a gyermekeim valamilyen öröklődő betegségben szenvedjenek ha lehetséges.

2014. jún. 15. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, tudok kíséret nélkül is közlekedni, fehérbotra, vakvezető kutyára sem szorulok rá hál'Istennek. :)

Örökölhető dolgokról nincs tudomásom. A látássérülésem születési rendellenesség, és nem öröklött "tulajdonság". Ami ehhez kapcsolódik, hogy szülés esetén, illetve sportok (esés, ugrálás, emelés...) következtében leszakadhat a retinám, megvakulhatok, ebből kifolyólag pl teljes felmentett vagyok tesi alól a suliban. (ennek ellenére szeretek sportolni, csak nincs külön időm rá, de ez már mellékes :D)

2014. jún. 15. 03:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Ennyi info után azt mondom, ha megfognál a személyiségeddel semmi gond nem lenne. (1#)
2014. jún. 15. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

akkor a jógát neked találták ki,azt sokan behunyt szemmel csinálják,nincsen benne ugra bugra és lehet vele igen látványos eredményt is elérni,mind külalakban,mind erőben,mozgáskultúrában-

http://www.youtube.com/watch?v=loszrEZvS_k

2014. jún. 15. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ép látású lány nálad jóval kevesebbet lát meg. Ezen nem múlhat egy kapcsolat, bár kezdetben szokatlanul érezném magamat, hiszen nem tudnám hogyan viselkedjek veled.
2014. jún. 15. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!