Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha állandóan...

Mit tegyek ha állandóan piszkálnak az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ha állandóan piszkálnak a suliban?Mindenért engem okolnak főleg tesi órán fordul elő.Mikor beszólnak belém kötnek ok nélkül vissza szólok nekik de néha inkább csendben maradok mert egyszerűen nincs kedvem állandóan velük vitatkozni.Mindegyik tökéletesnek hiszi magát és csak bennem látják a hibát.De hiába szólok vissza továbbra is én tehetek MINDENről.Nem tudom mit tehetnék.Régebben fizikailag is bántott 1 fiú osztálytarsam de mostanában már nem.Az osztályfönőknek vagy ha az igazgatónak szólnák akkor sem lenne semmi mert egyszerűen nem érdekel senkit.Probálok részt venni a tesis játekokban még ha nem is vagyok olyan jó belőle de már egyszerűen utálom azt hallgatni mindennap ,hogy én mennyire egy elb*szott idióta vagyok és kezd már ebből az egészből nagyon elegem lenni.Leginkább a lány osztálytarsaim piszkálnak de néha a fiúk is .Mit tegyek ?

2023. márc. 2. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Oh ez eléggé erősen emlékeztet engem a saját középiskolai élményeimre, amikor is a srácok nem, de a lányok közül mindenki folyamatosan leszólt, és minden létező tevékenységembe belekötöttek, ha valamit csináltam akkor abba, ha az ellenkezőjét akkor abba.


Ha ez megnyugtat, akkor azóta az Ő sorsuk a következőképpen alakult:


90%-uk 0 munkatapasztalattal rendelkezik, és csak egy sima érettségijük van, meg egy faszijuk aki felcsinálta őket, a maradék pedig operátor valamelyik gyárban, valószínűleg a téged piszkáló lányoknál is hasonló lesz a szituáció.

2023. márc. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Sajnos úgy nez ki vannak ilyen áldozat típusok, engem alt. Iskolában bántottak, mai napig nyoma van, szorongó vagyok.

Azt elhiszem hogy a tanár nem nagyon csinál semmit, de első körben mégiscsak velük kellene próbálkozni.

Ha a szüleiddel jó a viszony, akkor mindenképp az egyik menjen be és az egész osztály előtt szidja le a bántalmazókat. Hidd el, attól beszarnak.

Ha van annyi lelki erőd, akkor menj nekik fizikailag. Sajnos én nem tettem meg, mert félős kiseger voltam, ha visszamehetnek az időben megtenném.

2023. márc. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ediggi válaszokat.


1/

Sajnálom ,hogy te veled is volt hasonló..Igazából meglátjuk ,hogy mi lesz.


2/

Sajnálom ,hogy téged is bántottak a suliban.Igazából egyszerűen ez a helyzet lehetetlen.Leginkább az ofőnek tudnék szólni de ő nem érdekelné ,hogy velem mi van viszont ezek a lányok az ő kedvencei és múltkor beszólt pár fiú a lányoknak akkor az ofő az egész osztály előtt elkezdett ordítozni és lecseszte a fiúkat akik piszkálták a lányokat.Mikor pl kérdezzek tőle a tananyaggal kapcsolatosan akkor sem hajlandó válaszolni és ignorál.Szóval semmi értelme vele beszélni mert úgyis a kiskedvenceit fogja védeni.


A szüleimet nem érdekli szóval ez sem megoldás.


Egyszer neki mentem annak a fiúnak aki fizikailag bántott de akkor amikor megvédtem magam és neki mentem mindenki engem hibátatott és hetekig hónapokog azt kellett hallgatni ,hogy mekkora idióta vagyok.

Szóval nem nagyon merek nekik menni..


Nem tudom mit tegyek mostmár edigg tűrtem de nem tudom már ezt elviselni ..

2023. márc. 2. 20:46
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
En szajbavernem
2023. márc. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Először is KITARTÁS!!

Igazából szerintem az osztáylfőnökkel vagy az igazgatóval kéne beszélned, de ez nyilván attól függ, hogy milyen emberek. Ha úgy érzed hogy semmi értelme nem lenne beszélni velük, én elgondolkodnék azon, hogy másik iskolába átmenni

2023. márc. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!