Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez csak szerintem volt kicsit...

Ez csak szerintem volt kicsit megalázó dolog?

Figyelt kérdés
Szóval az osztályban van 16 lány, köztük ugye én is, és egy srác tök kedvesen hozott mindenkinek virágot nőnapra, vagyis 15 szál virágot, amit mindenkinek szépen átadott, de engem a végére hagyva nekem már nem jutott. Nem vártam virágra, vagy ilyenek, de kicsit rosszul esett, hogy csak nekem nem jutott, mert elszámolta magát. Kicsit azért rosszul esett, hogy minden lány nárcisszal a kezében mászkált, csak nekem nem volt. Mármint ez nem ekkora nagy dolog, csak az egyik tanár rákérdezett, és kicsit rosszul esett kimondani, hogy csak én nem kaptam. Bár amúgy megértem a srácot, hogy nem akart nekem virágot adni (mármint nyilván nem elszámolta), de most egy 16. szál virág ára már nem lett volna olyan nagy dolog, mint ezt így kihangsúlyozni. Nem tettem semmit ellene, csak nem vagyok “olyan típusú lány”. Gáz hogy kicsit csalódott vagyok?

2023. márc. 8. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem egyszer ugyan ez történt. Egyszer nőnap alkalmából (valamelyik anyuka kezdeményezésére) mindegyik fiúnak ki kellet választani egy lányt akinek oda adja a virágot. Aznap pont úgy jött ki az osztálylétszám, hogy eggyel több fiú volt mint lány és hát ki volt az a szerencsétlen aki egyedül nem kapot virágot, hát persze hogy én.

Szóval szerintem teljesen érthető ha ez rosszul érint.

2023. márc. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Természetes, hogy rosszul esett, viszont ezen nem érdemes szomorkodnod. Ha elszámolta magát, ha nem, tudd, hogy nem az tesz különlegessé, széppé, értékessé, hogy kapsze-e virágot vagy nem, hanem te magad miatt vagy különleges, értékes és szép. Az ilyen dolgok nem számítanak, hidd el.

Megértem, hogy megbántott ezzel egy kicsit, de hidd el, hogy értékes vagy.

2023. márc. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 NTBS ***** válasza:
83%

Jogosan esik rosszul.

Ha 15 szállra van pénz, akkor a 16-ra is.

Illetve inkább kétszer átszámolom, mint, hogy valaki kimaradjon.

2023. márc. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Nézd, hátha lesz esze a fiúnak és holnap visz neked is. Én tuti ezt tenném. Bár én szerintem nagy szünetben kimentem volna.
2023. márc. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk is volt egy ilyen fiú, de nem ő vette, hanem az anyja. Ugyan úgy elszámolta a fiú, csak mivel nálunk hiányoztak sokan lányok, nem volt probléma. Lehet hogy nem a fiú számolta el, hanem a szülei.
2023. márc. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de azért gyanús, hogy nem ülésrend alapján ment, nem névsor szerint, semmi ilyesmi.
2023. márc. 8. 21:18
 7/8 anonim ***** válasza:
17%
Hmm... Hát akkor hogy?
2023. márc. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

Tegnap én sem kaptam semmit, pedig szintén egy fiú osztálytársam hozott virágokat, de olyan sokat, hogy a végén már random lányoknak is adogatta.

Annyira nem veszem magamra, mert tudom, hogy a srác amúgy utál engem, mondjuk ok nélkül.

2023. márc. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!