Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi lehet az osztálytársam baja?

Mi lehet az osztálytársam baja?

Figyelt kérdés
Egy barátja van az osztályban (más osztályokban vannak barátai amúgy, csak minket kerül), és állandóan előadja a tanároknak, előttünk, hogy mi alja söpredék vagyunk,nem érünk fel az ő szintjéhez. De tulajdonképpen a tanárokat is lenézi, meg szerintem mindenkit. Közben mikor csapatmunkában voltam vele, az irodalom tankönyv szövegét sem tudta értelmezni, szóval nem egy Einstein a gyerek, csak annak hiszi magát. Tulajdonképpen kezelhetetlen, a tanárokkal is folyamatosan ordítozik (ma is ez volt, az ihlette a kérdést), ritkán csapkolódik is. Emellett nagyon rossz a személyes higiéniája, a haja ápolatlan, gyakran büdös is, és ugyanazt az egy szett ruhát hordja, mióta ide jár. Mi motiválhat valakit ilyen szélsőséges viselkedésre? Valami mentális baja lehet?

2023. márc. 9. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy hasonlo osztalytarsam 10. Ben

Ot az apja bantotta sokat


Ez egy kisebbsegi komplexus

A suliban akarja megmutatni hogy o milyen vagany

Majd beno a feje

2023. márc. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt ilyen. Csaj 2es tanuló, menekül a bukás elöl, van hogy félévkor nem jön össze. 8.ban azt mondta, hogy ő nem fog a közeli szakiskolába jelentkezni, mert ő feljebbvaló, ő az ország 3. Legjobb gimnáziumát célozta meg. Magyar+matek írasbeli felvételi 100ból 16 pont lett. Ő csodálkozott leginkább, hogy a szakiskolába se vették fel
2023. márc. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
90%
Így van, kisebbségi komplexus.
2023. márc. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem csaladi okokbol ered
márc. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!