Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Másfél hónap múlva érettségi,...

Másfél hónap múlva érettségi, és szinte semmit nem tudok. motivációm is 0, fel lehet készülni ennyi idő alatt hogy legalább egy kettes legyen?

Figyelt kérdés
2023. márc. 16. 20:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
GTA-ra van idő, tanulni nincs?
2023. márc. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, könnyedén. Az érettségi követelményeket sikerült nulla közelire redukálni. Csak az nem tud átmenni, aki direkt nem akar
2023. márc. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%
Na, tanulsz már, Pitécske?
2023. márc. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
87%
én is igy vagyok nem vagy egyedül :)
2023. márc. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%
Simán fel lehet készülni, csak kezdj el tanulni. Határozd el nagadban, hogy minden nap kidolgozol x tételt, meg végigcsinálsz legalább 1 írásbelit a régebbi feladatlapok közül. Matekból kettő is mehet. Kitartást és jó felkészülést!
2023. márc. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Magyar írásbelin ha képes vagy megbukni, akkor meg is érdemled.. Szövegértés, illetve, ha jól tudsz fogalmazni, nyert ügyed van.


Semmit sem készültem rá, és 81%-os lett.


Töritől féltem a legjobban, az necces, mert ott nem támaszkodhatsz a szövegértésedre.. Ha nem tudod, ott csak a tippelés marad, de az esszéken sok pontot tudsz szerezni. Szakszavak, térben és időben való elhelyezés.


Matek pedig.. Az első részre támaszkodj, mert ott rövid feladatok vannak és viszonylag könnyűek. A második részben az első 2 feladat is nevetségesen könnyűek szoktak lenni ahhoz képest, hogy mennyi pontot érnek. Az utána lévőkön pedig írj le mindent, ami eszedbe jut, mert a tanár tud adni részpontokat.


Összességében szerintem, ha valakinek zéró tudása van, egy kettest lazán össze lehet hozni bármiből.. Alapvető iq szint kell, ami annyit jelent, hogy ne egy átlag fidesz szavazó iq szintjét üsd meg... (ezt nem hagyhattam ki, bocsi. :D )


A szóbeli meg szerencsén múlik. Nekem minden szóbelim max pontos lett, de nem azért, mert annyit tanultam volna rá, hanem mert a sor végén voltam és úgy voltak vele már a tanárok, hogy minél hamarabb végezzenek, így nem nagyon faggattak már.. :D

2023. márc. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Meglett? :D
2023. jún. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!